Skocz do zawartości
Forum

Praca na wakacje


Gość PatiiiYang

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PatiiiYang

Hej,
Właśnie zdałam maturę i postanowiłam poszukać pracy na wakacje zeby sobie dorobić. I tu pytanie gdzie się najfajniej pracuje, żeby też pieniądze były jakieś ok. Kelnerka? zbiory owoców? Bo tak się zastanawiam co wybrać.... Mam możliwość pracy jako hostessa w supermarketach albo jako kelenrka i tak szczerze to nie wiem co wybrać, czy nic nie wybierac i szukć sobie czegoś innego

Odnośnik do komentarza

Kochana, to jest Polska, liczysz na super kasę? Nierealne. Jeśli miałabym wybierac pomiędzy hostessą a kelnerką, wolałabym kelnerkę - olatasz się, to fakt, ale przynajmniej dorobisz na napiwkach.
Często też poszukują telefonistek, pewnie na kiepską umowe, ale jakas podstawa zwykle jest plus prowizje, choc ja nie chciałabym pracowac tak, aby miec kontakt z klientem (zwłaszcza jakby to było wydzwanianie do niego i napastowanie go poprzez wciskanie mu jakichs pseudopromocji), ale jesli nie jest to dla Ciebie problem, to ok. Mysle ejdnak ze kelnerka gdzies w restauracji bedzie ok, albo jakies stoisko np. z okularami.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...