Skocz do zawartości
Forum

Sen o byłym partnerze


Rekomendowane odpowiedzi

co mogą oznaczać sny o byłym partnerze? Od jakiegoś czasu śni mi się mój były partner, te sny są już jak przepowiednia, ponieważ zauważyłam, że kiedy on mi się śni, to za klika dni zaczynamy ze sobą rozmawiać albo dochodzi do spotkania między nami... dodam, że rozstaliśmy się niecałe dwa lata temu, ale żadne z nas nie ma nowego partnera i w dalszym ciągu utrzymujemy ze sobą intensywny kontakt, choć w ciągu tych dwóch lat był on różny, czasami nie rozmawialiśmy ze sobą przez 1,5 miesiąca lub pisaliśmy w dzień w dzień po kilka godzin albo rozmawialiśmy przez tel do białego rana po 5-6 godz lub ja zrywałam kilkakrotnie z nim znajomość, ponieważ nadal go kocham i nie potrafię przestawić się z dziewczyny na koleżankę, mimo to on w dalszym ciągu do mnie pisał, kilkakrotnie też spotkaliśmy się. Kiedy poruszałam temat naszego powrotu słyszałam odpowiedź sam nie wiem, może kiedyś, może wcześniej... ostatnio powiedział mi, że na pewno dobrze zrobiło nam, że w końcu się rozstaliśmy i teraz kreci się tak jak chyba ma, tak mi się wydaję, tylko nie czepiaj się mojego ''w koncu''. na chwilę obecną zerwałam z nim kontakt, a dzisiaj nad ranem miałam sen, że mój były partner odezwał się do mnie przez internet, a potem rozmawiałam z jego znajomymi, którzy mówili mi o nim, że niby on nadal mnie kocha, myśli o mnie i nagle znalazł się u mnie w domu i zaczęliśmy rozmawiać potem wyszliśmy na klatkę i on stanął na przeciwko mnie i nagle uklękł i z za pleców wyciągnął bukiet kwiatów i uśmiechnął się do mnie i zrobił maślane oczy, a ja spytałam sie go co? wtedy odpowiedział mi Ty wiesz....i w myślach od razu pojawiło mi się, czy on chce wrócić do mnie? i tak sie obudziłam. co ten sen może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Witaj
Podejrzewam, że dużo wynika z faktu, że jesteś emocjonalnie związana z chłopakiem. Dużo o nim myślisz w dzień i podczas snu, gdy mózg wchodzi w stan aktywności Rem, informacje poddawane są analizom, jak również w jakimś stopniu układane. Różne są teorie na temat proroctw snów, chyba warto się zdystansować i po pracować nad tym co w realnym świecie się odłożyło. Ostatnio miałem z kolegą rozmowę na temat, czy częste myślenie o kimś sprawi, że można się tej osobie przyśnić, lub jakoś na nią wpłynąć. Wiem, że z języka angielskiego jest skrót odnoszący się do tego zagadnienia, lecz nie pamiętam stronki do szerszego opisu.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Koncepcja psychoanalityczna zakłada, że w snach pojawiają się nasze najbardziej skrywane oraz wypierane lęki i pragnienia. I chyba tak jest w Twoim przypadku. Kochasz go nadal i chciałabyś, żebyście znów byli razem - i to ukazuje Ci się w snach.
Z kolei podejście do snu od strony fizjologicznej zakłada, że pojawiają się w nim wrażenia zgromadzone w ciągu dnia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...