Skocz do zawartości
Forum

Przeszywający ból w udzie


Gość filipozaur 26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filipozaur 26

Witam. Mam 16 lat i już od 3 lat miewam bardzo irytujące bóle nóg. Opiszę wszystko od początku
- Wszystko zaczęło się jak jechałem na obóz pociągiem, w którym było nas 10 osób na 8 miejsc. Wszyscy leżeliśmy powyginani, i zasnąłem w dość nietypowej pozycji ze skręconą nogą. Na drugi dzień miałem problem żeby chodzić. Wkrótce po jakimś czasie ból ustąpił, ale wszystko powróciłu po jakimś czasie. Wówczas nie mogłem już grać w piłkę (sport który uprawiam), gdyż kiedy wykonywałem gwałtownę ruchy w lewo bądź prawo czułem przeszywający mnie nagły, krótki ból. Wszystko zaczyna się na zimę cyklicznie od 3 lat. Możliwe że jest to reakcja na zimno lecz teraz mamy czerwiec, upały a noga i tak mnie boli. Byłem u neurologa, który stwierdził że udaję, byłem u ortopedy, który widział że mnie to boli, ale nie wiedział co mi jest. Miałem robione zdjęcia tej nogi w różnych pozycjach i nic nie wyszło. Miałem rezonans magnetyczny i również nic nie wyszło. Noga mnie boli i nie mogę w pełni uprawiać sportu którego kocham. W tym roku wszystko było okey do czasu kiedy przeróciłem się na kość ogonową (w połowie kwietnia). Później ból ustał ale np cały czas mnie boli np kiedy leże w łózku, kiedy idę. Najgorzej jest rano i w nocy. W dzień biorę tablietki przeciwbólowe i bólu AŻ tak nieczuję ale kiedy chce iśc pograć w piłkę nie mogę tego robić w pełni moich umiejeności. Trwa to już 3 lata i nikt nie wie co to może być. Mozliwe że reakcja na zimno lub po prostu moje mięśnie nie nadążają za moim wzrostem (185 cm). Jestem już zrozpaczony bo nie wiem co mam zrobić - mam dopiero 16 lat i kocham w piłkę ale nie mogę tak funkcjonować...nie wiem czy ty może od lędźwi...nie mam już pjęcia. Bół głównie czuję w prawej nodze w okolicach uda. Tka jakby wewnątrz, przeszywający mnie bół kiedy robię gwałtowny zwrot np w prawą stronę...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...