Skocz do zawartości
Forum

Czy to nie za dużo posiłków?


Gość Bleeeh

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam bardzo dużą nadwagę i postanowiłam się odchudzać. jestem na diecie od 3 dni.
oto co dzisiaj zjadłam:
śniadanie- bułka grachamka z pasztetem, pomidorem, ogórkiem, papryką i szczypiorkiem
obiad- talerz zupy pomidorowej
kolacja- 2 kromki ciemnego pieczywa z szynką i warzywami+ herbata bez cukru
czy to nie za mało? podobno, kiedy jest się na diecie to najgorsze co można zrobić to przestać jeść.
o dziwo nie jestem godna, ani nie mam ochoty na coś słodkiego (a tak się tego bałam).
powinnam coś jeszcze zjeść w ciągu dnia?
p.s. ćwiczę.

Odnośnik do komentarza

Lawendowa bardzo dobrze mówi. Musisz mieć stałe pory posiłków. Uniwersalna dieta dla Ciebie to 5 posilkow dziennie. Sztuczka schudnięcia polega na tym,ze musisz wyliczyc sobie swoje zapotrzebowanie na białko,tluszcze itp(wpisz w google"dziennie zapotrzebowanie na...') i dostarczac organizmowi mniej niz potrzebuje. ( http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html ) Oczywiscie nie dostarczaj drastycznie mniej tych kalorii tylko stopniowo, a wraz z chudnieciem bedzie sie to obnizac.70% efektow to dieta. 30% to cwiczenia wiec jak pohdziesz pobiegac to juz wogole super. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Troszkę za mocny rygor sobie narzuciłaś. Może się to niekorzystnie odbić. poprzednicy mają rację. Między posiłkami powinnać sobie dorzucić jeszcze jakieś owoce lub jogurty. Pamiętaj też, że tkanka tłuszczowa spala się dopiero po ok. 20 minutach ćwiczeń. Wcześniej spala się to, co zjadłaś tego dnia. Powodzenia!

-------Akceptuj, czego nie możesz zmienić! Zmieniaj, czego nie możesz zaakceptować!-------

Odnośnik do komentarza

Hm... może. Z tego, co wiem to 20 minut jest takie umowne, ale na pewno się nie spala od razu, więc zrobienie sobie samych 50 brzuszków niewiele pomoże, co najwyżej spali to, co się tego dnia zjadło, ale na mięśnie nie ma co liczyć.

-------Akceptuj, czego nie możesz zmienić! Zmieniaj, czego nie możesz zaakceptować!-------

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...