Skocz do zawartości
Forum

Luźny stolec a skuteczność tabletek antykoncepcyjnych


Gość szyszka28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szyszka28

Więc mój problem wygląda następująco. Biorę tabletki o godzinie 18(była to ok.15 tabletka z pierwszego opakowania tabletek atywia), można powiedzieć że równo o godzinie 22 po 4 godzinach od wzięcia tabletki wystąpił właśnie ten luźny stolec(jednorazowo).Dziś jest 5 dzień przerwy między opakowaniami a krwawienie z odstawienia niby wystąpiło wczoraj lecz mało obfite można powiedzieć, że wcale go nie było gdyż już dziś nie ma żadnych śladów po nim. Zaznacze jeszcze że to moje pierwsze opakowanie tabletek i współżyłam po tym incydencie lecz bez wytrysku wewnątrz.Czy jest możliwa ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam! Wczoraj rano wypróżniłam się, konsystencja była rzadka i wystąpiła raz, bez bólów brzucha itp. Nastąpiło to godzinę po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej. Nie przyjęłam tabletki z zapasowego blistra, gdyż w ulotce jest mowa jedynie o ostrej biegunce, czyli takiej, przy której odwiedza się toaletę kilka razy w krótkim czasie i mogą wystąpić też boleści brzucha. U mnie nic takiego nie było,
jednakże chciałabym się dowiedzieć,czy postąpiłam dobrze, a jeżeli nie, to co powinnam zrobić.
Liczę na szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...