Skocz do zawartości
Forum

Słaba erekcja u nastolatka


Adamek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problemy z erekcją, Robię ćwiczenia na miesnie PC i dzieki temu moj penis ma silna erekcje ale tylko jak siedze. Jak stane to nie ma opcji zeby mi stanął a co dopiero utrzymac wzwod, jak leze erekcja jest słabawa. Jak siedze jest silna ale tylko jak stymuluje członka. Tak to po minucie opadnie. Jest to ogromny kłopot dla mni bo mam dziewczynę a nie mozemy sie kochac. Dodam ze nie mam porannych erekcji, ani o 7:00 ani o 12:00. Jem dobrze, ćwiczyć co prawda mało ćwiczę. Szybko się męcze i przez alergie mam zapchany nos. Na 185cm waze 65 kg. Podejrzewam problemy z sercem i ukladem krwionosnym. Jak podskocze pare razy serce bije jak szalone. Jak leze pare minut i szybko wstaje,kreci mi sie w glowie. Nie wiem co mam zrobic ani do kogo sie zwrocic nawet. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Brak erekcji może być związany z jakimś rozchwianiem emocjonalnym, może za często o czymś myślisz, masz jakieś problemy, które nie dają Ci spokoju... Mówię tak, bo mój chłopak miał raz podobnie, na szczęście trwało to krótko, bo jak tylko problemy się rozwiązały wrócił do kondycji :)

Odnośnik do komentarza

Ciśnienie mam w normie. Mam teraz masę badań. Mam natomiast cos z sercem. Za szybko urosłem w 2 klasie gimnazjum. To dziedziczne(moje rodzenstwo mialo to samo). Wiecie może jak to zredukować ? Szczególnie mi zależy na polepszeniu erekcji i żebym po dosłownie paru sekundach ćwiczen serce mi nie waliło jak szalone. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...