Skocz do zawartości
Forum

Brak podniecenia i bardzo wrażliwa łechtaczka przy stymulacji


Gość Lilith_01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilith_01

Witam, mój problem polega na tym, że nie czuje podniecenia. Mam 23 lata i jestem w stałym związku od ponad 5 lat, współżyję nieco dłużej, ale z poprzednim partnerem było to samo. Nie ma tutaj mowy o jakiejś rutynie, braku gry wstępnej, urazie psychicznym i wszelkich innych rzeczach opisywanych przy tego typu problemach. Czasami (bardzo rzadko) jest mi przyjemnie, ale ciężko nazwać to podnieceniem czy orgazmem. Nie przyjmuję też żadnych hormonów (kiedyś brałam pigułki, ale odstawiłam 2 lata temu). Próbowałam nawet masturbacji, ale też nic :(. Czuję tylko tarcie i lekki ból pochwy. Gdy dotykam łechtaczki, to coś się zaczyna dziać tak jakbym się podniecała, ale nagle staje się bardzo mocno wrażliwa, tak, że w ogóle nie mogę jej dotknąć i to wcale nie jest przyjemne :/
Jeśli może mieć to jakieś znaczenie to kiedyś ginekolog mówił mi, że mam jakiś inny układ macicy, tylnio coś tam, i mogę mieć tarczycę, choć dawno tego nie badałam, ale jestem dziedzicznie obciążona. Nie wiem czy iść z tym do ginekologa, najpierw chciałabym się dowiedzieć, czym taka sytuacja może być spowodowana.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wśród przyczyn opisanych przez Panią dolegliwości najczęstsze są rzeczywiście te, które Pani wymieniła. Jeśli zatem żadna z nich nie jest właściwa, konieczna jest bardziej szczegółowa diagnostyka, najprawdopodobniej pod okiem specjalisty seksuologa. Po pierwsze rzeczywiście powinna się Pani jednak skonsultować z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...