Skocz do zawartości
Forum

Białe brodawki w pochwie


Rekomendowane odpowiedzi

witam. zdecydowałam się napisać, bo przebywam za granicą, i niestety tutaj nie mogę liczyć na pomoc ginekologa...
jestem w ciąży, obecnie 34tc. kilka tyg temu zauważyłam w pochwie dziwną brodawkę. nie bolała, ani nic, wiec to zignorowałam. wczoraj zauważyłam, że w środku, w waginie, jest ich więcej. wyglądają jak małe, białe jajeczka... są miękkie, nie bolą, nie swędzą, nie pieką... nic się z nimi nie dzieje, oprocz tego, że są... martwię się tym, bo niedługo poród, a nie chciałabym zarazić czymś dziecka... czytałam, że to może kłykciny... ale jak to leczyć? dostanę coś bez recepty? mieszkam w UK, tutaj na kontrole lekarskie chodzę do położnej, nie do ginekologa. powiedziałam jej o problemie, to stwierdziła, że mam się nie martwić, może samo zejdzie... niewiem co robić. proszę o pomoc. dodam, że dbam o higienę...
przepraszam że zdjęcia mało wyraźne.

monthly_2013_05/dziwne-brodawki-w-pochwie_806.jpg

monthly_2013_05/dziwne-brodawki-w-pochwie_807.jpg

monthly_2013_05/dziwne-brodawki-w-pochwie_808.jpg

Odnośnik do komentarza

idę! niewiem jeszcze do jakiego, gdzie tutaj jakiegoś znajdę, ale nie odpuszczę... akurat w tym tyg mam spotkanie z położną, więc nie wyjdę z gabinetu, dopóki ona albo nie zajrzy mi między nogi, albo nie umówi na wizytę do szpitala na jakieś badania... szkoda że tu w UK niekompetencja lekarzy jest tak ogromna... dziękuję Wam za pomoc!!! przynajmniej teraz wiem co to może być, i o co męczyć lekarza... oby wszystko wyjaśniło się dobrze! jak już będę znała werdykt, dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

Idź do polskiego lekarza ginekologa w UK.
Jest ich pełno. Poszukaj jakiegoś w swojej okolicy. I tak wszyscy przyjmują prywatnie.
Ewentualnie możesz pójść do szpitala, nie do GP.
Powiesz, że wszyscy Cię ignorowali w GP i nie miałaś już wyjścia. Wtedy będą musieli już Cie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

no zaczekam do wizyty z położną, jeśli tym razem znowu mnie zignoruje, nic nie poradzi, to już mam namiary na polską klinikę w Londynie, i tam pojadę. bo GP też to olał... opowiedziałam mu o problemie, to powiedział, że mam się nie martwić, takie rzeczy się zdarzają w ciąży bo organizm inaczej funkcjonuje... czyli oni mają tak podstawową wiedzę, że wg nich wszystko jest normalne, i może samo przejdzie... paranoja.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich.
jestem w 37 tyg ciąży i stwierdzono u mnie brodawki w pochwie. czytałam, że kiedy kobieta ma takie, poród następuje przez cesarskie cięcie, inaczej dziecko może się zarazić, i ma potem problemy ze sluchem i z gardłem... niestety jestem w UK, i tu powiedziano mi, że będę rodzić naturalnie, a jeśli dziecko się zarazi, to "przecież można je wyleczyć"... niewiem co robic. chciałabym dowiedzieć się, jakie jeszcze są konsekwencje porodu naturalnego z brodawkami....

Odnośnik do komentarza

no wlasnie tlmaczylam im, ze to brodawki racej nie sa, ale oni wiedza lepiej... najgorsze jest to, ze to zagrozenie dla mojego dziecka. kolejne spotkanie z polozna mam za poltora tyg, ale jesli pojade na porodowke wczesniej, to napewno bede bronic sie rekami i nogami przed porodem natralnym, z racji dobra dziecka. bede nalegac na cesarke, moze sie uda... dzieki anett :)

Odnośnik do komentarza

wiesz, to tylko polska klinika, oni niestety nie mają tam oddziału szpitalnego, czy cos na ten styl... chciałam tam jechac, ale niestety moj facet ten tydzien ma strasznie zajety, i nie moze tam ze mna pojechac... a niestety nie mam za bardzo kogo poprosic o przysluge... jedyne co przychodzi mi do glowy, to jhak juz pojade rodzic, to blagac ich o zrobienie cesarki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...