Skocz do zawartości
Forum

Zakaz kontaków z przyjaciółką


Gość pomocy555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pomocy555

Moj facet zabronil mi kontaktow z najlepsza przyjaciolka... Kazal mi wybierac a ja nie potrafie;/Na nia zawsze moglam liczyc znamy sie od dziecka, ale jego strasznie kocham:( Nie wyobrazam sobie jak wygladaloby moje zycie bez nich... Jak mam mu wytlumaczyc ze chce z nim byc ale nie potrafie zrezygnowac z przyjaciolki?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego On ma Ci stawiać ultimatum? Dlaczego ty nie możesz powiedzieć: " Jeśli każesz mi wybierać pomiędzy dwoma osobami, które kocham nad życie, to jednak Ty nie czujesz do mnie tego samego. Przykro mi.". To niesprawiedliwe by kazał Ci wybierać. Powiedz mu to. Jeżeli nie zrozumie to wybierz przyjaciółkę. Mimo wszystko to Ona z Tobą była zawsze, jej możesz ufać bardziej. Przyjażń jest na zawsze, miłość niekoniecznie. Nie chcę Cię zmuszać do takiej decyzji, ale moim zdaniem tak jest fair.
Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Pomocy,
Postaraj się poprosić go, żeby dał szanse Twojej przyjaciółce. Wytłumacz mu, że ona wiele dla Ciebie znaczy i nie chciałabyś rezygnować z tej przyjaźni. Powiedz mu także, że nie wymagasz od niego, żeby ją lubił - wystarczy, żeby akceptował ją jako część Twojego życia.
Może uda Ci się zorganizować jakieś spotkanie, tak aby Twój chłopak mógł ją lepiej poznać?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

chlopak zabronil mi kontaktow z jedyna przyjaciolka mowiac ze sie od niej uzaleznilam i powinnam sie zajac swoim zyciem...Ja znam pare lat, jego rok.Jezeli z niej zrezygnuje bede bardzo nieszczesliwa, bo jest ona dla mnie jak siostra.Jak namowic chlopaka na kompromis?

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Nigdy nie wolno olać przyjaciół dla chłopaka. On nie ma prawa tego od Ciebie żądać. Jeśli faktycznie poświęcasz mu za mało uwagi, a przyjaciółce za dużo, to może umówcie się, że będziesz się z nią spotykać raz-dwa razy w tygodniu. Na fb też przecież możecie czasem pogadać :)

Odnośnik do komentarza

on jej nie lubi. Wmawia mi ze ona mna manipuluje i to dla mojego dobra,zebym zamiast tracic czas na spotkania z nia zajela sie soba. Jestem gotowa zmienic sie na lepsze i chce zeby dal mi szanse to udowodnic ale zarazem chce miec z nia kontakt, bo to na nia zawsze moglam liczyc gdy on zawodzil...

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaa1

według mnie nie powinnaś podejmować prób zaniechania kontaktów z przyjaciółką z jego powodu. napisałaś, że on już zawodził, a ona Cię wtedy wspierała. to skarb mieć taką przyjaciółkę :) na Twoim miejscu co najwyżej ograniczyłabym trochę czas spędzany z tą dziewczyną, a przeznaczyła go dla chłopaka/samej siebie. bądź tylko ostrożna by się nie okazało, że przyjaciółka poczuje się odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

A czy Twoja przyjaciółka robi coś złego? Czy miewasz przez nią kłopoty? Jeśli nie, to Twój chłopak nie ma racji.
Czy rozważasz opcje, w której zerwiesz tą przyjaźń? Mam nadzieje, że nie. Czy Ty byś chciała, żeby Twoja przyjaciółka olała Cie dla jakiegoś faceta? Dlaczego on ma dobierać Ci znajomych? Skoro jej nie lubi, to trudno. Nie ją ma lubić tylko Ciebie. A ją ma przynajmniej tolerować Jeśli mu na Tobie zależy to nie powinien od Ciebie wymagać czegoś takiego. Powiedz mu, że zachowuje się nie dorzecznie. Jeśli każe Ci wybierać ona albo on to będzie znaczyło, że mu na Tobie nie zależy i chce Cię zmanipulować i rządzić Twoim życiem. Nie daj się i bądź twarda. Staraj się o tej przyjaciółce nie wspominać za wiele, i nie opowiadaj mu specjalnie co robiłyście razem. Może za jakiś czas niechęć do przyjaciółki minie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...