Skocz do zawartości
Forum

Koszula na ślub


Gość żonka11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość żonka11

Witam,
mam pytanie odnośnie koszuli na wesele.
Jesteśmy gośćmi, wesel ma być za miesiąc 29 czerwca. Wiadomo, może być gorąco.
Ja bym wystroiła męża w białą lub ecri koszulę na długim ze spinkami. Ze względu na elegancki wygląd i szacunek dla młodych.
Ale podejrzewam, że mój ślubny będzie kręcił nosem, że się zagotuje i będzie domagał się koszuli a krótkim rękawku.
Jak uważacie? Jakie są wasze opinie odnoście tematu.
Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O proszę dzień mojego ślubu :) i w głębi duszy marze o tym aby był piękny słoneczny a nawet upalny dzień ! ;)

Masz bardzo eleganckie podejście, że tak powiem ;) Jednak myślę,że mąż faktycznie może kręcić nosem i szczerze powiem, że miałby rację ;) z mojego punktu widzenia ;)
Uważam, że biała koszula elegancka lecz z krótkim rękawkiem również będzie na miejscu i będzie elegancka :) a może długą ze spinkami zostaw dla Młodego ;))
Może być faktycznie ciepło i będzie mu za gorąco ;) nam lepiej bo mamy odkryte krótkie sukienki a facetom jednak jest gorzej :)
Wystrój go elegancko w garnitur w jakąś białą elegancką koszule i będzie cacy :)

Odnośnik do komentarza

facet ma rację, bez przesady ;) na moim ślubie były osoby, które przyszły z krótkim rękawkiem, bo był taki upał, że prawie się można było ugotować....... i nie odebrałam tego za jakikolwiek brak szacunku do nas z ich strony :) przecież to zrozumiałe, że lepiej aby być w krótkim rękawie niż w długiej koszuli.. sciągasz marynarkę i wieeelkie spocone plamyyyy i śmierdzisz.. ble;/;/;/ :D

Odnośnik do komentarza
Gość żonka11

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
Porozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że na początku pójdzie w koszuli na długim a jak będzie źle przebierze się w koszule na krótkim.
Dziś kupiliśmy śliczną biała koszulę, z wywijanymi mankietami. Zamiast spinek są takie materiałowe jakby sznurkowe guziczki.Super to wygląda. Dobrej firmy, wysokiej jakości materiał to może nie będzie pocił się.
Mój mąż jest wysoki i ma ładną budowę także koszula wygląda na nim suuuper!

Odnośnik do komentarza
Gość żonka11

Nie wiem czy przesadzam.
Lubię wyglądać dobrze i lubię jak ludzie, którzy mnie otaczają też się dobrze prezentują.
Jak by nie było mąż jest jakby moją wizytówką i nie chcę żeby wyglądał byle jak.
Nie mieszkam w Polsce i jak patrzyłam na zdjęcia ze ślubów tutaj to żaden mężczyzna nawet w upał 30 stopniowy nie miał koszuli na krótkim rękawku!
W Polsce niestety ludzie nadal nie potrafią się ubierać.
Nadal królują sandały i białe skarpety!!
Właśnie dlatego podjęłam ten watek żeby zaczerpną porad dziewczyn, ale widzę że zdania podzielone.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

~żonka11

W Polsce niestety ludzie nadal nie potrafią się ubierać.
Nadal królują sandały i białe skarpety!! .

Uwielbiam takie uogólnienia. Skąd o możesz wiedzieć skoro jak sama piszesz nie mieszkasz w Polsce.... Stereotypy górą!
;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...