Skocz do zawartości
Forum

Nie zależy mi na niczym


Rekomendowane odpowiedzi

Też mam teraz tak. Zwisa mi kompletnie wszystko, każdy mi zarzuca, że nie zależy mi na niczym. Na ocenach, na relacjach z innymi, na tym co robię, na tym co jem, na tym co mówię, na tym kto mnie lubi, na tym wszystkim mi nie zależy. Ale do czego do doprowadziło? Na tym, że przeżyłam kilka prób samobójczych, na tym, że mają mnie za wariatkę. Depresja. I co mi po tym? Dalej mi na niczym zależy. Może trochę jednak zależy. Skoro przeżyłam, to już nie mam wyjścia. Przemyśl swoje życie, przemyśl jakie są jego wady - zlikwiduj je, pomyśl o zaletach - zmocnij je. Po prostu nie daj się tej wiosennej depresji (podejrzewam, że to ona). Spróbuj coś zmienić, polepszyć. Albo rób to co ma dla ciebie znaczenie. Nie wiem, jakieś hobby? Pasja? Coś co jest dla ciebie ważne. Przyjaciele? Ludzie miewają takie momenty, że wszystko jest do dupy, po co się starać? Po to by się nie zgubić. Nawet jeśli Ci nie zależy na ocenach czy innymi rzeczami, okej, taki leń. Zycie jest do dupy, ale można robić coś innego, coś co nas satysfakcjonuje. Hm? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...