Skocz do zawartości
Forum

Pulsowanie w nogach przy tabletkach a zakrzepica


Gość gość1111111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość1111111

Witam, pod koniec 2. blistra zauważyłam skurcze łydek. Początkowo myślałam, że to klasyczny przypadek zdrętwienia czy tam niedoboru magnezu. W ciągu tygodnia przeszło to w uczucie nieregularnego pulsowania w prawej łydce, jakby wyczuwalnego tłoczenia krwi. Przestraszona odstawiłam pigułkę po konsultacji z ginekologiem. Nie mam opuchniętych nóg ani zaczerwienionych. Lekko może są podkreślone niebieskie żyły, ale zawsze miałam bibułkowatą (jasna z prześwitami) skórę. Pierwszy dzień jestem bez pigułki, biorę magnez i smaruję maścią z heparyną. Mocne "przelewanie" w nogach się zmniejszyło do pulsowania co jakiś czas w różnym miejscu nóg i troszkę pobolewają (choć to dużo powiedziane, bardziej drętwienie, zcierpnięcie, jakbym się zasiedziała po turecku) w zgięciach kolanowych.

Moje pytanie brzmi: czy są to objawy zakrzepicy? Czy minimalna poprawa świadczy o rekonwalescencji ? Jakie jest zagrożenie mojego życia? Nie mogę normalnie spać ze strachu przed nagłym zejściem, bo czytałam o zatorach i udarach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...