Skocz do zawartości
Forum

Przedłużająca sie miesiączka a transfuzja i antykoncepcja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od miesiąca zażywam antykoncepcje rozpoczęłam branie tabletek z pierwszym dniem miesiączki po około 7 dniach zakończyła mi się miesiączka a bynajmniej tak mi się wydawało ustąpiła na 2-3 dni później było brązowe plamienie trwało mniej więcej 4 dni i znów przerwa po 2 dniach od nowa zaczęłam miesiączkować zaczęło się od lekkiego plamienia i z dnia na dzień coraz więcej krwi aż do dnia dzisiejszego przeciągnęło mi się miesiączkowanie. Czy jest to spowodowane źle dobranymi tabletkami ?
Już kiedyś podczas mojej 3 miesiączki okres trwał półtora miesiąca i leciało ze mnie naprawdę dużo krwi i duże krzepy. Tabletki od ginekologa nie wiele pomogły doszło do tego ze trafiłam do szpitala i miałam przetaczaną krew. Boje się ze znowu dojdzie do podobnej sytuacji albo ze wpłynie to na moją płodność i nie będę mogła w przyszłości zajść w ciąże . Co powinnam zrobić zęby zatrzymać miesiączkę ?

Odnośnik do komentarza

Ja brałam Rigevidon i rezygnuje z brania wszelkich tabletek boje się ze w przyszłości będę miała problemy z zajściem w ciąże . Czy jest prawdopodobieństwo ze przez długie miesiączki i bóle podbrzusza wpłyną na płodność ?
przez pół roku z moim chłopakiem się nie zabezpieczaliśmy i nie zaszłam w ciąże czy to możne coś oznaczać?
(nie mam 100% pewności ze robiliśmy to w dni płodne ale plemniki żyją do 7 dni z tego co mi wiadomo)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...