Skocz do zawartości
Forum

Znikające guzki i ropna wydzielina z piersi


Gość Kaś1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaś1234

mam 18 lat zauważyłam na moim staniku że wycieka mi jakaś ropa z piersi. Czasami bladożółta kiedyś była delikatnie brązowa. Byłam z rok temu z tym z mamą u lekarza, bo zauważyłam że mam małe guzy w lewej piersi, ale lekarz uznał że są za małe na biopsję. W jakiś sposób samoistnie każdy guz znika ale po kilku tygodniach pojawiają się nowe.
Natura nie obdarowała mnie zbyt hojnie piersiami (jestem dosyć wysoka, a jak wiadomo wysokie kobiety nie mają się czym pochwalić), więc trochę się dziwię, że mam problem...
Ogólnie w rodzinie od strony mamy najstarsza siostra miała raka piersi, druga miała biopsję i mama też...
ktoś miał podobny przypadek taki?

Odnośnik do komentarza

witaj, moja mamusia też miała guza w lewej piersi. ja też miałam problemy z piersiami lecz samoistnie wszystko znikło, choć szczerze mówiąc moja lekarka -bez badań-kazała przyjmować tabletki na raka piersi . więc w sumie nie wiem co pomogło mi. ale chodzi tu o Ciebie. zrób usg piersi lub też prześwietlenie klatki piersiowej , bo są wycieki czyli to już nie dobrze zwłaszcza że wyczuwasz zgrubienia. rozumiem także że ciąża odpada..... a fakt że już w rodzinie Twojej były guzy w piersiach tym bardziej poproś o badania usg i x-ray

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...