Skocz do zawartości
Forum

Opóźniona miesiączka


Gość smari

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas dni płodnych współżyłam z chłopakiem (tj. 18 kwietnia), był to stosunek przerwany. Aby wykluczyć ewentualną ciążę na następny dzień zażyłam tabletki 72 po escapelle. Popiłam ją wodą, nie było żadnych wymiotów, czułam się dobrze. Dodam, że jeszcze do poprzedniego miesiąca (do końca marca, ) zarzywałam tabletki antykoncepcyjne. Dziś powinnam dostać okres, mam nabrzmiałe piersi, spucnięte narządy płciowe, czuję się jak przed każdą miesiączką, ale jej jednak nie ma. Czy to oznacza że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Tamara19234

witam mam ogromny problem ostatnia miesiaczke mialam 19 kwietnia tamtego miesiaca mamy maj juz 24 a nadal nie mam okresu nie mam zadnych objawow nic zwiazanych do ciaży ciagle tylko śluz wydobywa mi sie spolżyłam z chłopakiem 5 maja czy mogłam miec dni płodne??co jest przyczyna ze mnie nie boli brzuch nic a nie mam jeszcze miesiaczki prosze o porade??

Odnośnik do komentarza
Gość Bojąca się

Spóźnia mi się okres 6 dni. Uprawiam seks, ale zawsze z prezerwatywą, i nawet ostatnie dwa razy bez wytrysku. Zrobiłam test wczoraj wieczorem na wszelki wypadek i był negatywny ( 6 dzień od ostatniego stosunku). Czy to ciąża? Czy to może jest czymś innym spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po sześciu dniach od ostatniego stosunku wynik testu ciążowego może być niewiarygodny. Proszę powtórzyć test za około tydzień. Innymi przyczynami braku miesiączki mogą być zaburzenia hormonalne, czy stres. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

~Bojąca się
Spóźnia mi się okres 6 dni. Uprawiam seks, ale zawsze z prezerwatywą, i nawet ostatnie dwa razy bez wytrysku. Zrobiłam test wczoraj wieczorem na wszelki wypadek i był negatywny ( 6 dzień od ostatniego stosunku). Czy to ciąża? Czy to może jest czymś innym spowodowane?

Najprawdopodobniej stres bo widzę, że strasznie panikujesz.

Odnośnik do komentarza

Witam!.
Chciałam się zapytać czy jest jakaś inna przyczyna prócz ciąży. Sprecyzuje, chodzi o to, że powinnam dostać okres 17 stycznia, spóźnił mi się i dostałam go 20 przy czym trwał on niespełna dwa dni. Jaka jest tego przyczyna? Owszem współżyje z moim partnerem, ale zawsze się zabezpieczamy, czy coś mogło pójść nie tak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...