Skocz do zawartości
Forum

Konizacja a miesiączka


Gość 01010101

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 22 lata, 4 tyg temu miałam wykonywaną konizację i pobierane wycinki. biorę tabletki antykoncepcyjne (mam dwoje dzieci, pierwszy poród naturalnie a drugi cesarka 3 lata temu) miesiączki zawsze miałam regularne co 23 dni a teraz miesiączka mi się spóźnia. Czy może to być spowodowane zabiegiem? Czy może tabletki zawiodły i lepiej zrobić test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam pytanie. 26 czerwca miałam robiony zabieg konizacji z powodu nadżerki wynik cytologi II badania histopatologiczne w porządku. tydzień po zabiegu dostałam okres plamiłam 3 tygodnie po zabiegu ( w między czasie miałam okres punktualnie 31 dnia cyklu). Następny okres miał nastąpić 8 sierpnia na kilka dni przed okresem miałam straszne bóle podbrzusza ból piersi typowe objawy okresu mimo to miesiączki nie dostałam spóźnia mi się już 11 dni. Czy to normalne po takim zabiegu? czy być może jestem w ciąży?około 27 lipca uprawialiśmy z mężem peeting po wizycie kontrolnej u lekarza stwierdził że wszystko jest ok współżyliśmy. Zrobiłam test ciążowy 4 dni po terminie spodziewanej miesiączki wynik był negatywny. Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...