Skocz do zawartości
Forum

Szkoła państwowa a prywatna dla dziecka


Gość Emira

Rekomendowane odpowiedzi

witam
mój syn idzie we wrzesniu do szkoły. Chciałabym zapytac czy lepsza bedzie szkola prywatna czy panstwowa. Nie mam zaufania do szkol panstwowych bo dzieci z roznych domow tam sa, nie chce by moj syn mial zle wzorce a z drugiej strony nie chce aby na osiedlu czul sie samotny ze nie ma w klasie kolegow z podwroka. Jaką szkołę wy wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotka z krainy Oz

ja posłałam swoje pociechy do szkoły państwowej i nie żałuję. One też są szczęśliwe bo mają kolegów i koleżanki. Co do szkół prywatnych to uważam to za pewien rodzaj snobizmu. Do szkół prywatnych też chodzą ludzie z różnbych domów to że ktos ma pieniądze nie oznacza, że jego dom jest wzorowy, patologie mogą być w kazdym domu

Odnośnik do komentarza

Sarahh, bzdury piszesz. Znam nauczycielkę plastyki w podstawie publicznej i prowadzi dodatkowe zajęcia plastyczne! Poza ty., właśnie szkoła uczy samodzielności, tolerancji. A co do fajek itd, szkoła jak szkoła, ja też jaralam po kubkach, kuratora miałam i co? I wyrosła.. Poza tym, w prywatnych dzieci się za bardzo wodza, bo przecież są takie super, bo tata zarabia po kilka tysiakow..

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
A co do fajek itd, szkoła jak szkoła, ja też jaralam po kubkach, kuratora miałam i co? I wyrosła..

Mialas kuratora?! Aha fajnie wiedziec!
przeczytalam ze masz synka jaki ty mu przyklad w przyzlosci dasz? mamusia miala kuratora palila po kibelkach wiec ty synku tez mozesz? to chore. A za co ty o wogule mialas??

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Prywatne placówki mają o wiele wyższy poziom nauczania, nie wspominając już o sam podejściu do dzieci. My zdecydowaliśmy się na zapisanie dziecka do zerówki w prywatnym przedszkolu Tequesta  i nie żałujemy. Synek uczy się języków, jest dobrze przygotowany do dalszej edukacji ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...