Skocz do zawartości
Forum

Nieszczęśliwa miłość i jej konsekwencje


Rekomendowane odpowiedzi

Być może masz racje i z czasem złe uczucia miną, tylko już nie chce czekać niewiadomo ile czasu na coś co może sie nie zdarzyć. Dlatego musze zacząć działać. Dziekuje Ci ~xxxxxyz za wsparcie i napewno z twojej sytuacji też znajdzie sie wyjście tylko musisz UWIERZYĆ W SIEBIE i przestać myślec jakie zdanie mają o Tobie inni. Wszystko musi sie dobrze skończyc jak w to nie wierzysz to wmawiaj to sobie do skutku

Odnośnik do komentarza

u mnie już wiele tygodni minęło i za kazdym razem kiedy wydaje mi się,ze jest lepiej z nienacka dopadają mnie uczucia zalu i gniewu.slowa,ktore mi przychodzą na mysl są nie do wypowiedzenia na glos...juz nie boli tak bardzo,ze tej osoby nie ma w moim zyciu,a to że nigdy jej nie bylo,bo to byly klamstwa i zabawa moimi uczuciami.jak mozna padac przed kims ze lazmi w oczach na kolana i mowic o wielkich pragnieniac-o wspolnym przemierzaniu zycia,o dziecku,o rodzinie?a nastepnego dnia zniknac bez slowa i nie interesowac sie czy nie zrobilam sobie krzywdy.to niewybaczalne.nie chcialam rozbijac jego malzenstwa za wszelka cene,pytalam wiele razy czy jest pewien ze jego zwiazku nie da sie uratowac,zapewnial ze tamta kobieta to jego zyciowa pomylka.o swieta naiwnosci! nie pozbieram sie nigdy w zyciu.jesli Ty masz choc troche wiary w siebie i wierzysz ze uda Ci się zyc dalej-żyj!powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...