Skocz do zawartości
Forum

Jasno czerwona krew a poronienie


Gość nyp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem w 6tyg ciazy ( w piatek zacznie sie 7 tc). Od poczatku szostego tygodnia zaczelam plamic. Bylam w szpitalu, zrobili mi usg, ktore wlasciwie nic nie wykazalo, gdyz lekarka stwierdzila ze za wczesnie na cokolwiek i kazala czekac 2 tyg. Plamienie nie bylo mocne przez 5 dni tylko sluz zabarwiony na brazowo ale dzien w dzien. Dzis natomiast zaczela leciec krew o kolorze jasno czerwonym i przez caly dzien polecialo dosc sporo. nie bylo zadnych skrzepow, czasem lecialo wiecej czasem nic tylko jasny rozowy sluz. Pobolewa mnie brzuch, mam czasem niewielkie skurcze i bola mnie jajniki. Boje sie ze moge znow stracic dziecko, poniewaz ponad rok temu poronilam w 7tyg, tylko wygladalo to troche inaczej( skape krwawienia, pozniej sie nasilaly, brzuch bolal mocniej no i skrzepy i po fakcie). Lekarka kazala mi czekac 2 tyg i obserwowac co sie bedzie dzialo. dodam ze mieszkam za granica, a tu nie podaja zadnych tabletek na podtrzymanie, bynajmiej w takiej wczesnej ciazy. Czy cos moge zrobic? Staram sie odpoczywac ale przy 3latku nie da sie lezec caly dzien. Prosze o szybka porade.

Odnośnik do komentarza

witam. zrob sobie badanie beta hcg tam wyjdzie ci czy poronilas czy jestes w ciązy.wiem jak się czujesz żyjąc w niepewnosci i strachu.ja mialam podobnie.bylam u lekarza stwierził ciąze a 91% po usg i badaniach.zapisał leki na podtrzymanie i kazal przyjsc za tydz. po zarzyciu leku rano wstalam z plamieniami jasnej krwiem 3 dni brązowaty sluz. pot.zrobilam badanie beta nastepnego dnia wyszlo za niskkie ale wskazalo ciąze.wczoraj byłam na wizycie i mojego maluszka już nie ma.poronilam przy tym plamieniu :( mam nadzieje że u ciebie bedzie ok idz do innego lekarza powiedz co wystapilo.pozdrawiam cieplutko i jestem z tobą :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Skoro nie mieszka Pani w Polsce to nasze zalecenia ginekologiczno-położnicze właściwie nie mają zastosowania. Ponieważ jest Pani jednak we wczesnej ciąży a plamienie/krwawienie się nasila jak najbardziej świadczy to o zagrożeniu poronieniem. Jedyne co może Pani w tej sytuacji zrobić, to bardzo dużo odpoczywać. Tak właściwie to powinna Pani cały czas leżeć. Ponieważ nie jesteśmy jednak w Polsce, proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...