Skocz do zawartości
Forum

Jak odróżnić skazę białkową od azs u dziecka karmionego piersią?


Gość Yer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak odróznić skazę białkową od azs u dziecka? Bo byłam u dwóch lekarzy z wysypką na buzi u mojej córci. I jeden stweirdził że to skaza białkowa i zabronił mi jeść białka ( karmię piersią) a inny stweridził że to azs i pozwolił jeśc białko. No i zgłupiałam. Nie chcę zaszkodzić dziecku ale nie wiem tez co robić. Są jakieś badania pozwalające to odróżnić

Odnośnik do komentarza

Najpierw postaw, że to jednak skaza białkowa. Życie na takiej diecie gdy karmisz jest trochę koszmarem, ale można się przyzwyczaic:) efekty niesety widać dopiero po około 2-3 tygodniach Twojej ścisłej diety. Jeśli po miesiącu dalej wysypka nie minie, to może jednak być azs. Moja córka ma skazę białkową, karmiłam ją piersią do do 4mca, potem przeszłam na modyfikowane bo zwyczajnie nie miałam już siły. Obecnie ma skończone 7mcy. Pomimo specjalnego mleka i tak borykamy się z nadmiernie suchą skórą (pomagają tylko emolienty). Dodam jeszcze, że według mnie azs ma bardziej nasilone objawy jak skaza. Przy azs np są bąble i cieknące krosty pod zgięciami kolan. Czy Twoja córka ma tylko wysypkę na twarzy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...