Skocz do zawartości
Forum

Bolące wrzody pod piersią


Gość Delphinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Delphinka

Witam serdecznie. Mam 26 lat i od około roku zauważyłam, że pod piersią tworzą mi się bolesne owrzodzenia. Co jakiś czas znikają, by po kilku tygodniach pojawić się ponownie. Do tej pory lekceważyłam to i gdy tylko pojawiał się wrzód, przykładałam opatrunek nasączony płynem dezynfekującym. Wrzód ten zwykle rośnie, potwornie boli, aż w końcu pęka. Wydzielina, która z niego wypływa, to głównie krew i zielono-żółta ropa, która niezbyt ładnie pachnie. Chciałabym się dowiedzieć, czy takie wrzody mogą być groźne? I skąd się biorą. Dodam jeszcze, że nigdy wcześniej nie miałam problemów skórnych. Żadnych pryszczy, trądziku i tym podobnych. Te wrzody pojawiają się tylko pod jedną piersią. Bardzo proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Gość Delphinka

Nie przypominam sobie, bym miała tam kiedyś ranki. Wrzód pojawia się, po czym znika po kilku dniach, lecz gdy nawraca, to nie zawsze w tym samym miejscu. Tym sposobem pod lewą piersią mam kilka maleńkich blizn - pozostałości po poprzednich wygojonych już) ropniach. Czy powinnam się udać z tym do lekarza rodzinnego, czy raczej do dermatologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...