Skocz do zawartości
Forum

Vibin mini to minipigułki, czy tabletki jednoskładnikowe?


Gość mala

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co ja tak do końca nigdy się nie orientowałam czym kierują się lekarze przepisując tabletki. Ale wydaje mi się ze Vibin mini dla dziewczyn zaczynających przygodę z antykoncepcja. Bądz tych, które wczesniej brały tabletki z niższym poziomem hormonów. A Vibin dla starszych, dla tych które wcześniej brały tabletki z takim składem, po ciążach z bardziej rozbuchanymi hormonami. Ale może się mylę.
aaaniaa
Bardzo dobre:) Skuteczne. Nie powodują obrzeków. Na pewo są bardziej nowoczesne niż Cilest.

Odnośnik do komentarza

mam mega problem i liczę na rzetelną pomoc. prawdopodobnie wydaliłam ostatnią tabletkę z 3 rzędu (biegunka) w ulotce napisane jest, że jeżeli pominie się tabletkę z tego rzędu należy nie robić 7 dniowej przerwy i rozpocząć od razu następne opakowanie, z tym,że ja nie posiadałam kolejnego i aktualnie jestem w 2 dniu przerwy (białych tabletek). Czy dostanę okresu i czy normalnie po przerwie mogę rozpocząć nowe opakowanie jak gdyby nigdy nic ? POMOCY

Odnośnik do komentarza

Dostaniesz okres i po 7 dniach normalnie rozpocznij nowe opakowanie. Informacja o tym, że nie powinno się w takim przypadku robić przerwy i od razu zacząć kolejne opakowanie jest dlatego, żeby zachować wysoką ochronę antykoncepcyjną w związku z pominięciem tabletki. Twoja zadziałała lub nie, ale to już nie ma znaczenia, jeśli jesteś już w czasie przerwy.

Odnośnik do komentarza
Gość zapiekanka

hej a ja dziś wygrzebałam w Sklep Play i ściągnęłam na telefon aplikacje stworzona dla użytkowniczek Vibin i Vibin mini. Mam tu przypominajkę. To znaczy można ustawić dzwonek na godzinę o której przyjmuje tabletkę. Ale tez pokazuje która tabletkę powinnam wziąć. Kiedy zaczynam nowe opakowanie itd. Jest ulotka i w razie awarii zawsze ma się przy sobie (jeżeli ma się telefon oczywiście:). Lusterko i takie tam inne babskie dodatki:P

Odnośnik do komentarza

Witam
Zaczęłam od niedawna brać tabletki vibin mini,wzięłam już 7 tabletkę różową. Dodam,że nigdy wcześniej nie brałam tabletek antykoncepcyjnych. Odkąd zaczęłam brać vibin mini to codziennie boli mnie brzuch(podbrzusze),zaczęłam bardzo rzadko chodzić do toalety. Czy to mogą być objawy od tych tabletek? Dodam również,że biorę tabletki na jelita. Być może nie powinnam brać tych tabletek jednocześnie?

Odnośnik do komentarza

drogie pani jezeli chodzi o tabletki vibin mini to musze powiedziec ze biore je juz ponad rok i jestem z nich calkowicie zadowolona.Po pierwsze place za nie jedynie 19zl..brak skutkow ubocznych,dzialaja juz przy uzyciu pierwszej tabletki nawet jak jej zapomnisz to masz czas wziac w cigu 12 godz od chwili kiedy tabletka powinna byc wzieta i nie potrzeba dodatkowo sie zabezpieczac,,,po drugie tabletek jest 28 takze bierzesz w jednym ciagu i nie musisz pilnowac daty kiedy masz rozpoczac nowe opakowanie..tabletki rowniez dzialaja gdy przed lub po wzieciu wypijesz alkohol on nie ma wplywu na ich dzialanie..jest jeszcze trzecia sprawa ze dzieki tym tabletkom mozesz zmienic tryb miesiaczki..ja po braniu ich mam rowno cykl co 28dni nawet jednego dnia sie nie spoznia..takze zachecam do ich brania bo warto:-)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kicia6969

Cześć zażywam vibin mini od półtora roku i zastanawiam sie czy nie zrobić miesięcznej przerwy? Czy któraś z Was zrobiła coś takiego bo np tak sie doczytała na forum lub lekarz jej to doradził? Na razie nie chce mieć dziecka ale kiedyś wiadomo przyjdzie taki czas, że będe chciała i nie chcę sobie pozniej pluć w twarz, że przez tab są problemy :/

Odnośnik do komentarza
Gość gosiuszek

Najlepiej brać codziennie o tej samej godzinie, ale jak już się zdarzy spóźnienie to pilnuj, zeby nie było ono większe niż te 12 godzin. Mi się na tych pigułkach raczej nie zdarza zapominać. Biorę ciągiem, więc nie wypadam z rytmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...