Skocz do zawartości
Forum

Silne i głębokie uczucie do byłego chłopaka


Gość mia28

Rekomendowane odpowiedzi

~gośka 123 s
Po pewnym czasie on się jednak rozmyślił i chciał zacząć na nowo... ja z radością wróciłam, ale już na jego warunkach. Niestety rzeczywistość pokazała, że wrócił do mnie tylko dlatego że mu się to opłacało. W moim przypadku okazało się że zmarnowałam jeszcze kolejne kilka lat, bytując jako jego "służąca".

Właśnie. Dokładnie cos takiego miałam na myśli, mia, gdy pisałam, co sądzę na temat jego ewentualnego powrotu. Nie, zdecydowanie nie warto marnować sobie życia na kogos takiego.
Goska, bardzo się cieszę, że jesteś teraz szczęśliwa:) Nie przejmuj się już teraz tamtym straconym czasem. Czym to jest w porównaniu z tymi wszystkimi latami, które Ty i Twój narzeczony macie przed sobą? Mia, Goska ma rację, na pewno Ty też w końcu odnajdziesz swoje szczęście.

Odnośnik do komentarza

Już mi trochę lepiej. Mama zadała mi dzisiaj pytanie czy ja mogę mu za coś podziękować, być za coś wdzięczna...powiedziałam jej, że nie...on nigdzie mnie nigdy nie zabrał, nie pokazał mi niczego nowego, nie otworzył mnie na nic, nie wypełnił niczym pozytywnym. Związek z nim był na początku fajny a te 3 miesiące naszego mieszkania, czułam się jak stłamszona gosposia, biegłam po pracy do domu z zakupami i jeszcze błagałam, aby zjadł ze mną kolację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...