Skocz do zawartości
Forum

Roztrzęsienie i niekontrolowane odruchy po lekach przeciwbólowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jak oczyścić swój organizm z leków które zażywam nieregularnie od kilku lat w związku z kilkoma zabiegami na kolanie,i ostatnio na nadgarstku(zespół cieśni).Leki zażywane przeze mnie to:Tramal 50,100,Poltram 50,Zaldiar,Poltram Combo.Leki przyjmowałem jak bolało często 3-4 Zaldiary w tygodniu,niekiedy 15-20 Tramalu 50 w tygodniu,w zależności od nasilenia.Coraz częściej mam okresy w których nic nie biorę po kilkanaście dni.Kilka dni temu miałem zabieg na nadgarstku i po zabiegu dostałem Pyralginę w zastrzyku,to nie pomogło i dostałem Tramal 100 w zastrzyku,było ok,ale po ok 8 godz,pielęgniarka znów zaaplikowała mi Tramal 100 choć bolało mnie umiarkowanie,początkowo nie chciałem,lecz powiedziała że lekarz zalecił i musi podać,przez to wymiotowałem,miałem kołatanie serca,zimne poty,czułem się rozbity,niespokojny,nie mogłem spać.
Powiedziałem pielęgniarce na nocnym dyżurze o tym to stwierdziła że się zdenerwowałem i podała mi Relanium.Jestem 3 dni po tej mieszance leków.W 1-szy dzień wziąłem 2X poltram Combo co 8 godzin i od tej pory już nic.
Nadal jestem okresowo roztrzęsiony,wybuchowy,mam kołatanie serca,zimne poty,i nie bardzo nad tym panuję.Najgorzej było poprzedniej nocy:dostałem niekontrolowanych odruchów,wymachiwałem rękoma,nogami,strasznie się wierciłem,trzęsłem się.
Po zażyciu Valerinu i głębokim oddychaniu,jakoś udało mi się zasnąć.Wciągu dnia byłem rozchwiany,trzęsło mnie w środku oblewały mnie zimne poty.
Proszę o rady jak się pozbyć tych leków z organizmu.
Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

szczerze to nie wiem, wydaje mi się że to wszystko zależy od tego w jakim stanie masz wątrobę, i jak ona szybko odtruje organizm. Trochę mnie dziwi zachowanie pielęgniarki i lekarza,przecież tramal nie jest obojętny dla zdrowia i nie można go od tak podawać

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by przyspieszył Pan eliminację z organizmu wypisanych leków. Tak właściwie nie powinien mieć Pan jednak powodów do niepokoju. Jeśli nie ma Pan niewydolności nerek lub wątroby to czas półtrwania tramadolu w fazie eliminacji wynosi 5-6 h. A propos objawów - proszę wykonać podstawowe badania laboratoryjne, w tym ocenę funkcji tarczycy).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...