Skocz do zawartości
Forum

Samotność, myśli samobójcze i samookaleczanie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w zasadzie od listopada 2012 roku czuje się cały czas źle. Każdego dnia płaczę. Nawet bez żadnego konkretnego powodu. I tak jest parę razy dziennie. Najgorzej jest wieczorem, czasami nie jestem wtedy w stanie się uspokoić. Czuję się niekochana, niepotrzebna. Czuję się jakbym nikogo nie obchodziła. Często jedyne rzeczy które słyszę, to pretensje o wszystko co możliwe. Jestem samotna. Chociaż mam rodzinę i znajomych. Ale wśród znajomych zajmuję ostatnie miejsce, jestem wtedy gdy mnie potrzebują itp, takim wyjściem awaryjnym. Miewam myśli samobójcze, dotyczące przyszłości prawie codziennie. A samotność sprawiła, że prawie ciągle do siebie mowię na głos, tłumaczę różne rzeczy, komuś kogo nie ma, opowiadam rozne rzeczy, wyobrazam sobie, ze ktos kolo mnie jest. "Rozmawiam" z osobami, ktore juz dawno nie zyją, i z ktorymi nigdy nie mialam kontaktu za ich zycia. nic mi sie nie chce. zmuszam się do robienia roznych rzeczy, do wstawania rano i do zasypiania wieczorem. ale czesto tez nie moge spac. a w chwilach takiego glebokiego zalamania jakie miewam co 2/3 dni jestem w stanie np. podrapac sie do krwi i czesto powstrzymuje sie np. przed krzyczeniem, zeby nie zwrocic moim zachowaniem domownikow. ostatnio mocno sie zalamalam kiedy uslyszalam, ze ojciec klocac sie z matka, uderzyl ja i gdy matka chciala rozwodu i jak powiedziala, ze nie chce miec z nami nic wsponego, ze chce stad wyjechac i zostawic nas. slyszac to, poczulam sie dziwnie, bo tak naprawde, nigdy nie czulam sie tak jak w prawdziwej rodzinie, nie mialam db kontaktu z matka czy ojcem, zawsze radzilam sobie sama. a jakby kiedys w przyszlosci doszlo do rozwodu, nie wiem czy potrafilabym to udzwignac tak jak teraz jeszcze jakos to dzwigam...
czy to, co opisalam ma zwiazek z jakas choroba, czy to po prostu taki trudny okres?

Odnośnik do komentarza

Jestes typowa jedynaczka. Ciezko jest takiemu czlowiekowi na swiecie. Gdybys mogla dzielic wszystkie swoje uwagi i spostrzezenia z jakims czlowiekiem, to czulabys sie duzo lepiej. Moze przytulisz sie na jakims forum do ludzi ? Przez internet rozmawia sie latwiej. Mam dla Ciebie takie forum - Kafeteria. Tam roztrzasaja rozne sprawy i rozne dolegliwosci. Mozesz zakladac tematow ile chcesz i zawsze znajdziesz kogos na pogaduszki. Bardzo fajne jest tez forum o2.pl . Mozesz tez odzywac sie do mnie na Gadau Gadu. Moj numer to : 1394614. Zycze Ci powodzenia i milej zabawy. Nie rozpaczaj. Na swiecie jest duzo roznych ludzi, z ktorymi idzie sie dogadac i nie musi czlowiek mowic sam do siebie swiadomie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...