Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie stolca


Gość Nun

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę niesmaczny , ale chciałabym zasięgnąć opinii ludzi , którzy mają bądź mieli podobnie.
Moim problemem jest częste wypróżnianie. To jest tak od 6 do 12 razy dziennie. Nie muszę chyba wspominać , że to krępujące i stresujące ? Zawsze planuje "podróże" tak ,żeby mieć po drodze toalety. Najdziwniejsze jest jednak to , że muszę biec do toalety już podczas posiłku , nie ma u mnie nawet chwili na jakiś tam odpoczynek. Od razu biegiem do Wc. Doszło już do tego , że jeżeli mam jakieś sprawy nie mieście nie jem kompletnie nic, bo boję się jak zareaguje mój brzuch. Dodam tylko, że odżywiam się teraz zdrowo i bardziej sensownie, rzuciłam palenie i biorę euthyrox25 na niedoczynność tarczycy - lekarz twierdzi , że to nie lek powoduje takie objawy .
Poza tym czasami w stolcu , bardzo szybko po zjedzeniu , znajduję kawałki jedzenia , niestrawione. Co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane objawy ewidentnie wskazują na zaburzenia przewodu pokarmowego. Przyczyn zaburzeń może być bardzo wiele. Dolegliwości niewątpliwie wymagają dokładnej diagnostyki. Powinna Pani niezwłocznie udać się do specjalisty gastroenterologa. Do poradni gastroenterologicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to może być zespół drażliwego jelita. Ja mam podobnie z tym że takie rewelacje mam po konkretnych produktach i jest to zmienne. Musisz iść do gastrologa i się przebadać, najpewniej zrobi Ci kolonoskopię.

Odnośnik do komentarza
Gość alinka_linka

taka sytuacja moze byc tez spowodowana zaburzeniami flory bakteryjnej u ukladzie pokarmowym, kup sobie probiotyk lactoral, pij po 2-3 saszetki na dzien i tak przez10 dni i zobaczysz czy w tym tkwil problem, jesli nic sie nie zmieni, trzeba chodzic do lekarzy, nie koniecznie jednego, bo jestesmy ludzmi i kazdy moze sie pomylic albo nie wiedziec co zrobic ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...