Skocz do zawartości
Forum

Swędzące plamki na ciele oraz bardzo silne bóle kręgosłupa i nóg


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kobietą, mam 20 lat.
Od dwóch dni mam bardzo silne bóle dolnej części pleców, oraz nóg, które nasilają się jeszcze bardziej przy leżeniu i siedzeniu. Głównie w dolnej części ud, pod kolanami, oraz na dole piszczeli. Uniemożliwiają one funkcjonowanie i spanie. Ból zmniejsza się, gdy stoję.
Do tego wczoraj wieczorem dołączyła swędząca różowa wysypka (plamki) na twarzy, która bardzo szybko rozprzestrzeniła się na ręce, brzuch i uda.
W dzieciństwie przechodziłam różyczkę.
Trzy dni temu miałam bardzo silne bóle w klatce piersiowej i drżenie mięśni nóg, oraz bóle głowy.
Nie mam temperatury, kataru, czy stanu zapalnego gardła.
Mam lekko powiększone węzły chłonne z przodu szyi oraz bolą mnie spojówki.
Byłam u lekarza dyżurnego, ale po za tym, że powiedział, że nie są to zmiany alergiczne i polecił iść do swojego lekarza nic nie stwierdził. Dostałam od niego Ascorutical i Neosine na trzy dni.
Czy ktoś wie co może mi dolegać i jak długo to może potrwać?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie rok temu miałam takie same obiawy lekarz dyżurny oczywiście się nie poznał i dał mi proszki na odczulenie.Po 2 dniach poszłam do dermatologa i okazało się,że to jest półpasiec dostałam szybko leki ale męczyłam się długo prawie 6 miesięcy,diagnoza była trafna ale dość puźno.Radzę udać się do lekarza dermatologa,życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...