Skocz do zawartości
Forum

Plamienia i skąpy okres


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Mam problem i bardzo mnie on niepokoi;/ ale do rzeczy, więc dwa razy zdarzyło mi się dostać przed właściwym okresem jakieś plamienia nieraz były ciemne jakby brązowe.. ale później dostawałam skąpy okres.. tym razem dostałam same plamienia okresu nie było więc pomyślałam że jestem w ciąży gdyż kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Zrobiłam dwa razy test ciążowy i 2 razy wyszedł negatywnie, ale niepokoi mnie brzuch jest większy niż zwykle, piersi są większe tak jak przed okresem i cały czas się tak utrzymują.. Jeśli nie jestem w ciąży a nie mam okresu tylko plamienia to co się może dziać??

Odnośnik do komentarza

co najmniej 2 tygodnie.. bo niby zbliżał mi się okres ale to były plamienia trwały parę dni i cały czas myślałam że dostane okres więc nie kochałam się z chłopakiem i te plamienia mnie niepokoiły także nie było mowy o współżyciu.. potem zrobiłam test jeden wieczorem drugi rano bo wiem że powinno się rano go wykonywać i nic na jednym i na drugim wynik negatywny

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ dwukrotnie wykonała Pani test ciążowy, którego wynik jest ujemny, to w zasadzie ryzyko ciąży jest niewielkie. Warto jednak wykonać jeszcze jeden test za kilka dni. A propos Pani dolegliwości to ich przyczyną mogą być na przykład zaburzenia hormonalne, choroby tarczycy czy też inne schorzenia ogólnoustrojowe. W celu ustalenia konkretnej przyczyny objawów proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad, zbada Panią oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe - uzyskane w ten sposób informacje pozwolą postawić prawidłową diagnozę.

Odnośnik do komentarza

Witam 10 i 18 dnia cyklu odbyła stosunek analny. Cyklem mam zazwyczaj regularne ale bardzo intensywne. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie. Od 27 dnia cyklu miałam niewielkie jasnobrozowe plamienia ( być może spowodowane cytologia która wykonana była dzień wcześniej) Okres dostałam 28 dnia ale jest bardzo skompy a krew właściwie jest czarna. ( choć wcześniej miałam bardzo intensywną miesiączkę o czerwonym kolorze ) Co to może oznaczać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...