Skocz do zawartości
Forum

Biała i gęsta wydzielina z pochwy a ciąża


Gość heyyyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Z opisu wynika, że do stosunku doszło w czasie teoretycznie dni niepłodnych. Proszę jednak pamiętać, że nawet w takim przypadku ryzyko ciąży istnieje, choć oczywiście jest niskie. Opisane zaś przez Panią objawy mogą mieć wiele innych przyczyn - może być to wynik infekcji, zaburzeń hormonalnych czy też po prostu nieprawidłowa interpretacja objawów fizjologicznych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny mniej więcej po 14 dniach od stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość mimbulus

Witam wszystkich, jako, że niepewnośc mnie zżera postawnowiłem napisac:

Z moją dziewczyną zrobiliśmy to pierwszy raz 29/30 stycznia. Miała wtedy okres, trzeci czy czwarty dzień z tego co pamiętam, chyba już końcówka. Robiliśmy to bez zabezpieczenia, aczkolwiek nie skończyłem w środku, ale zdaję sobie sprawę z tego co się wydziela z penisa. 4 dni później (2 luty) robiliśmy to znowu, używałem prezerwatywy, ale nie od samego początku. Kilka dni później, prawdopodobnie 6 luty zauważyła u siebie biały, gęsty, kuleczkowaty, chyba nieprzyjemnie pachnący (nie jestem pewien) śluz. Z tego co z nią rozmawiałem to była wręcz przekonana, że to nadżerka czy coś takiego. Dzisiaj poszła do lekarza, który powiedział, że to może byc ciąża, a ta wydzielina to może byc oczyszczanie i zrobił jej jakiś test, którego wyniki mają byc jutro. Czy rzeczywiście jest duża szansa na to, że to ciąża? Z tego co wyczytałem to niby mała szansa jest, że w takie mogło zajśc do zapłodnienia, ale chciałbym znac wasze zdanie.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...