Skocz do zawartości
Forum

Napięcie mięśni Kegla podczas stosunku a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Uprawiałem dzisiaj seks z partnerką bez prezerwatywy, tabletek też nie zażywa. W sumie było to tylko kilka pchnięć (podczas tych pchnięć cały czas starałem się napinać mięsień Kegla) . Do wytrysku nie doszło. ostatniego okresu dostała 12 lutego.. dziś jest 10 dzień cyklu. Cykle ma nieregularne. Ostatni trwał 27 dni, przedostatni 33 dni, jeszcze poprzedni 28. Jakie są obawy, że zajdzie w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

Tak, wiem o tym. Wczoraj sprawdziłem jak jest u mnie z tym preejakulatem. Podobno nie wszyscy mężczyźni go posiadają.. Tak więc preejakulat dopiero wydostawał się po jakimś czasie masturbacji. Na dodatek musiałem go tak jakby wycisnąć z penisa. Czy podczas seksu jest tak samo ? Czy mięśnie Kegla mogą zahamować preejakulat ?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o ten preejakulat... ostatnio przyjrzałem się dokładniej podczas masturbacji mojemu penisowi. żadna wydzielina się nie wydostaje. dopiero gdy tak jakby "wycisnę" to pojawia się przezroczysty sluz. nastepnie gdy juz praktycznie nastepuje wytrysk, z penisa wytryska rowniez cos przezroczystego, a dopiero po tym sperma. Czy to oznacza, ze preejakulat wytryska dopiero chwilke przed wytryskiem spermy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...