Skocz do zawartości
Forum

Szybki wytrysk w prezerwatywie


Gość Zakłopotaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakłopotaniec

Witam, mam problem z prezerwatywą. Mianowicie, kiedy jestem z dziewczyną i wzajemnie pobudzamy nasze ciała mój penis potrzebuje sporo czasu ( a w zasadzie potrzebuje normalnego czasu ) ''by dojść'', zaś gdy nakładam gumę, to penis dość szybko "kończy"- wówczas tak jakby występował przedwczesny wytrysk ; /.
Mogłoby się wydawać, że w prezerwatywie dochodzi zbyt szybko w obawie przed pełnym seksem z kobiecym narządem płciowym. Jest jednak to raczej błędne, gdyż będąc całkowicie sam w pokoju, z dala od dziewczyny, założyłem prezerwatywę i okazało się to samo, penis "kończy" o wiele szybciej niż bez prezerwatywy.
W czym tkwi problem? W tym, że prezerwatywa działa zbyt pobudzająco na penisa?
Co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Zakłopotaniec

gafre: prawdopodobnie masz rację, dziękuję.
zapomniałem dodać, że wcześniej wystarczyło mi przysłowiowe 5 minut- kobieta kilka razy dotknęła penisa i po chwili był koniec.
Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia do prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza

Natura nie ma sie co wstydzić. Powiem ci pewną moją historie jak wczesniej robiłem to z inną dziewczyną to ona doszła a ja dopiero co zacząłem oczywiście z gumką, z obecną dziewczyną mam tak że ja dochodze a ona dopiero zaczyna więdz wiesz to wszystko natura nie ma sie czego wstydzić bo to naturalne każdy organizm jest inny i każdy reaguje inaczej. A może spróbuj ze swoją dziewczyną gry wstepnej długo dłużej niż zazwyczaj i pod koniec zrób mała przerwe postaw go załóż gume i wejdż w nia i zobacz jak zareaguje na to a spróbujcie też bez gry wstepnej jak zareaguje. Tak jak mówie kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje...

Odnośnik do komentarza
Gość gentleman_z_klasa

witam serdecznie,
uprawiałem wczoraj po raz pierwszy seks z moja dziewczyna z prezerwatywa.
Po doslownie 40 sekundach stosunku osiagnalem juz final.
Byl to moj pierwszy stosunek, i wynik czasowy mnie nie zadowala - co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Powiem tak tez podczas pierwszego razu bałem sie ze szybko dojde, podczas masturbacji starczało mi kilka sekund do finału. Gdy doszło do stosunku pierwszy raz był szybki, odczekałem pare minut i za drugim razem musiałem dużo sie napracować zeby dojsc, tak wiec może zrób w ten sposob co ja ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...