Skocz do zawartości
Forum

Cera mieszana z przebarwieniami


Viola25

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć jak dbać o cerę mieszaną z przebarwieniami po trądziku??? mam cere mieszana(tłuste partie w strefie T) plus do tego dochodza przebarwienia po tradziku a latem pojawiaja sie od słoneczka:(już tyle razy kombinowałam z kosmetykami i żaden nie spełnił moich oczekiwań....obecnie jestem na testowaniu mleczka i toniku z winogronem firmy garnier i cepan na przebarwienia...

Odnośnik do komentarza

W przypadku cery problematycznej, skłonnej do występowania przebarwień bardzo istotne jest to, aby całkowicie zrezygnować z ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Co więcej, przez cały rok należy stosować kosmetyki z filtrami UV.

W redukcji istniejących przebarwień skuteczne są profesjonalne peelingi chemiczne. Warunkiem uzyskania optymalnych rezultatów jest regularne wykonywanie zabiegów.

Odnośnik do komentarza

Viola25
a czy po jednorazowej wizycie jest jakiś efekt?

Po jednorazowej wizycie w gabinecie kosmetycznym zawsze są widoczne jakieś efekty. Jednak, żeby uzyskać oczekiwany rezultat wymagane jest wykonanie kilku zabiegów.

W klinikach medycyny estetycznej bardzo często wykonuje się zdjęcia skóry osoby poddawanej zabiegowi. Dzięki temu w łatwy sposób można porównać wygląd cery przed wykonaniem zabiegu oraz po kilku jego seriach ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...