Skocz do zawartości
Forum

Seks z chlopakiem poznanym przez internet


Gość Estera123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Estera123

Jakies czas temu na portalu randkowym poznałam chlopaka. jestesmy w podobnym wieku, z tego samego miasta. On napisal do mnie pierwszy. Długo ze soba pisaliśmy, można nawet powiedziec że zdązylismy sie juz całkiem nieźle poznac, wymienilismy sie zdjęciami, rozmawilalismy nawet przez kamerkę.
Zaproponował mi spotkanie w realu. Mowil, ze chce mnie lepiej poznać, ale nie ukrywał że chodzi mu też o seks. No i tu zaczeły się moje obawy.
Sama nie wiem czy warto umawiac się z chlopakiem poznanym przez internet i od razu wprowadzać go w najintymniejsze zakamarki swojego życia. Nie jestem jakąś pierwszą lepszą co puszcza sie na lewo i prawo. z jednej strony zależy mi na tej znajomości, ponieważ wydaje mi się on byc interesującą osobą. Pociąga mnie za równo fizycznie, ale też jako osoba. z drugiej strony takie spotkanie może okazać się niebezpieczne. w wirtualnym swiecie zawsze można udawać kogoś kim się nie jest

Odnośnik do komentarza
Gość Takiktoś

Dziwne zachowanie z jego strony :) tu chce cie poznac wydaje sie interesujący ale z drugiej strony ani razu cie nie widzial realnie a juz wirtualnie daje poznac po sobie ze chodzi mu tylko o seks, to co bedzie potem, na pierwzsym planie będzie seks a potem uczucia. Zalezy czego ty oczekujesz, jesli tego co on to idz poznaj go, jesli znow zalezy ci na uczuciach itp itd to raczej zwiazek z kims takim jak on nie ma sensu. To tylko powierzchowna ocena poniewaz nie chce oceniac kogos kogo nie znam. Moze warto poczekac troche, jesli mu zalezy na tobie a nie tylko i wylacznie na seksie i traktowaniu CIe przedmiotowo to poczeka, lepiej powolutku a pewnie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze istnieje szansa że w rzeczywistości,szczególnie po paru życiowych potyczkach osoba okaże się inna niż była.Przychodzi czas że słodkości przemijają i z aniołka wychodzi diabełek.Dużo osób siedzi w sieci,wszystko zależy od tego co sama preferujesz,z drugiej strony to nie świadczy źle o nim że mu się chce,pytanie tylko czy na pewno jest wart twych słodkości.Jeśli potrzebujesz czasu powiedz mu o tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...