Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie kobiety od masturbacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 25 lat od dłuższego czasu się masturbuję kilka razy w dniu lub wieczorem gdy włączam filmy -po pólnocy. a zaczeło się to właśnie gdy przypadkiem włączyłam kanał erotyczny i już niego nie mogłam wyjśc i tak co jakiś czas to robie- lub poprostu sama w pokoju . Od 4 miesięcy mam chłopaka o który o niczym nie wie, nie cieszy mnie seks z nim, traktuję to raczej jak przymus :/ co jeżeli w moim mieście nie ma specjalisty, lub się wszyscy znamy- jak to się mówi..... dla niektórych to normalne chociaż ja wiem że nie.dzisiaj znow to samo rozmawialam przez telefon z chlopakiem i znow to robilam. mam dosyc.

Odnośnik do komentarza

mam to samo od 7 lat chyba to robię i jestem w tym samym wieku. Tyle, że nie mam chłopaka obecnie. A nachodzi mnie w różnych sytuacjach, np. też przy takich filmach, zdjęciach, albo jak widzę gdzieś nawet na ulicy takie sytuacje... też nie uważam tego za normalne. Z facetami mogę sie całować,itp ale sexu sobie nie wyobrażam by był taaki fajny. Moim zdaniem to nadaje sie do wizyty u seksuologa

Odnośnik do komentarza

Nie cieszy Cie z nim seks bo zadowalasz sie masturbacja ktora niestety wymknela sie spod kontroli. Mysle ze rozmowa z psychologiem a najlepiej z seksuologiem faktycznie moze ci bardzo pomóc.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...