Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi przed miesiączką i obfity oraz bolesny okres


Gość Beata8686

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata8686

Witam ! Mam 26 lat. Moim problemem są bolesne i obrzmiałe piersi przed miesiączką oraz obfite i bardzo bolesne miesiączki. W październiku zeszłego roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po pięciu miesiącach stosowania. Po odstawieniu bolesne miesiączki powróciły i to nasilone. Internista przepisał mi lek Nimesil w saszetkach ale odnoszę wrażenie, że jest za słaby bo działa dopiero po dwóch godzinach od zażycia. Od trzech miesięcy bolą mnie piersi przed miesiączką i są obrzęknięte ból nasila się na około 10 dni przed okresem i kończy pierwszego lub drugiego dnia trwania okresu. Moje miesiączki są obfite i przez pierwsze dwa dni odczuwam silne bóle brzucha zakłócają one przebieg mojego dnia ( cały dzień leżę na kanapie i jestem na lekach przeciwbólowych), przez kolejne dwa dni wszystko wylatuje na zewnątrz. W nocy budzę się co dwie godziny żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. W zeszłym miesiącu byłam u internisty gdyż piersi bolały przy dotyku, w leżeniu na brzuchu , były obrzmiałe,lewa pierś była o jeden rozmiar większa od prawej. Pani doktor zbadała mnie i zaleciła mi ,że jeśli chcę to mogę wybrać się na usg piersi, ona w nich nic nie wyczuwa i twierdziła, że to pewnie mam tak przed okresem. Poleciła mi je poobserwować i w razie nasilenia się bólu udać się do lekarza. Wiem, że powinnam udać się z tym do specjalisty ale mam uraz do ginekologów, pani doktor do której chodziłam traktowała pacjenta przedmiotowo, nawet nigdy nie zbadała mi piersi. Co mam robić? Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...