Skocz do zawartości
Forum

Plamienie czystą krwią po założeniu wkładki domacicznej


Gość ex...ta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!
Od dwóch miesięcy mam założoną wkładkę domaniczną Nova T, jet to moja druga wkładka ponieważ jestem mamą 2-letniego chłopca miałam przerwę w stosowaniu antykoncepcji. Przy założeniu pierwszej, przed ciążą, nie odczuwałam żadnych problemow, pamiętam tylko, że pierwsze miesiączki były bardziej obfie ale to się z biegiem czasu się wyregulowało i było super. zdecydowałam się znowu na taką formę antykoncepcji bo myślałam, że jeżeli za pierwszym razem było ok to i teraz będzie. Lekarz założył mi taką samą wkładkę Nova T ale zaczęły się problemy - tydzień przed pierwszą jak i przed drugą miesiączką zaczęłam plamić brązową brudną krwią, po pirwszej miesiączce plamienie ustąpiło, zaczęło się znowu tydzień przed drugą, teraz kończy mi się miesiączka a nadal plamię czystą krwią, myslałm, że może miesiączka mi się przedłuża ale krwawienie miesiączkowe to jest złuszczająca sią ukrwiona błona śluzowa, więc taka ciągnąca się krew a ja teraz plamię czystą krwią!!!!!
Bardzo proszę o pomoc, może przesadzam bo to musi się wszytko wyregulować, aczkolwiek lekarz po pierwszej miesiączce mówił, że wkladka leży dobrze i jest ok!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...