Skocz do zawartości
Forum

Uczucie kurczenia się prostaty


Gość Rambo

Rekomendowane odpowiedzi

witam
co morze być nie tak u mnie z prostatą czuję jak by się kurczyła tak jakby coś ją ściskało i wtedy boli i ten ból promieniuje do jąder oraz w gdzieś jakby do miednicy lub odcinek lędzwiowy kręgosłupa teraz to się nasiliło

Odnośnik do komentarza

witam
od dwóch lat się badam tydzień będzie jak było ostatnie prostata zaczęła mnie boleć dokładnie przeszło dwa lata temu promieniowało do prawego jądra cały czas brałem doxasozynę 2mg to przestawało ale było tak że powracało co jakis czas na kilka dni brałem także antybiotyki na początku ale po nich nie przeszło potem kolejne badania po których była infekcja zapalenie cewki , antybiotyki i było lepiej 1,5 miesiąca po czym poczułem jakby coś ucisnęło prostatę i zaczęło lekko piec w cewce dostałem antybiotyk po którym piekło jeszcze gorzej po 3 dniach przestało więc brałem dalej 9 dnia zaczeło znowu piec i przestałem brać ale zaczęło się jakieś skurcze pęcherza i ogólnie całego brzucha nawet nie mogłem się wysikać tak jakby blokada brałem więcej tej doksazosyny to puszczało potem znów antybiotyk ale po nim już nie piekło ale drzóch ciągle się napinał i ta temperatura która skacze 37,2 raz jest normalna a raz podwyższona , i częstość oddawania moczu jak piecze to co 20 minut a jak przejdzie to chyba co 3 godz ale to nie norma teraz tak jest w nocy to raz wstaję i nad ranem o 6 , jak zaczęło się to 2lata temu jak nic nie bolało to było normalnie gdy bolało to zaraz z moczem częściej , wyniki badania PSA -0,45ng/ml stercz o wymiarach 20x41x36 i objętości 16 ml w pierwszych badaniach miał około 30 ml wymaz z cewki staph epidermidis koagolazoujemny , na dziś to piecze nawet po tej doxazosynie a jak nie wezmę leku to czuję jakby się kurczyła prostata co sie dzieje sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Gość luki123456789

Moje dolegliwości zaczeły sie pare lat temu.Najpierw zaczeło sie od tego ze poczułem

sie słabo podczas dłuzszego stania na komersie gieły sie podemna nogi było mi duszno

.Chciałem z tamtad wyjsc jak najszybciej na zewnatrz zeby mi przeszło podczas tej

słabosci nie zemdlałem.Objawy zaczeły wystepowac wszedzie .W kosciele podczas stania

nogi miałem jak z waty oblewał mnie pot na całym ciele robiły mi sie zimne stopy i

rece.Do tego zaburzenia wzroku widziałem podłoge krzywo lub miałem pogorszona

widocznosc.Często musialem siadac lub wychodzic na powietrze bo nie byłem w stanie

stac w ławcebo czułem ze zaraz odpłyne.W szkole zaczołem miec problemy z nauka

skupieniem sie na lekcjach podczas tych atakow słabosci ledwo wykonywałem polecenia

nauczyciela czułem ze spadne z krzesła a na przerwa wychodziłem cały mokry i o

miekkich i kołyszacych sie nogach.Na sali nie byłem w stanie wykonywac skłonow

fikołkow itd bo zaraz miałem zawroty głowy lub podczas biegania na sali gimnastycznej

giely mi sie nogi a podloga wydawalami sie krzywa i nie rowna lub byłem zwalniany z

w-f.Zaczołemomijac zamkniete pomieszczenia koscioly gdzie było pełen tlum sale

gimnastyczne bo gdy odrazu wchodzilęm robiłomi sie słabo gieły nogi miałem uczcuie ze

zaraz zjade.u lekarza mi zrobili badanie krwi ktore było ok i zlecili mi wizyte u

psychologa a ten powiedział ze to pewnie wina dorastania i kazali mi duzo biegac .Na

jakis czas nie chodziełm do lekarza bo miałem nadzieje ze to minie jak mowili.tak sie

jednak nie stało.pozniej doszedł kolejny objaw bardzo wolne tetno ledwo wyczuwalne po

wysiłki czułem sie padniety miałem uczucie ze zaraz mi stanie serce zdazało sie

rowniesz ze bez wysiłku tak było w dzien lub w nocy nie potrafiłem zasnac . Ciagłe

uczcuie suchosci w ustach dziennie piłem litrami ciagle fatalne sampoczucie ktore

probowałęm pokonac wysilekim fizycznym lecz to nic nie dawało budziłem sie rano

zaspany nie do zycia ciezko mi było myslec.W pożniejszym czasie pojawiały sie rowniez

zawroty głowy podczas budzenia wystepowały doscy czesto i trwały czasami

długo.Pozniej zaczoł sie czas zawodowki moje zdrowie uległo znowu pogorszeniu.Na

praktyce robiłem wszystko na odwrot było mi sie ciezko skupic praktycznie nie umiałem

sie skupic na niczym nie było to mozliwe znowu byłem z tym u lekarza zrobili mi

badanie krwi było ok iprzypadkowo ekg na ktorym wyszła mi zwolniona akcja serca .

.Pozniej zaczołem ciagle chorowac nawet po wyleczeniu choroba znowu wracała po kilku

dniach miałem ciagle rozpalona twarz i utrzymujacy sie stan podgoraczkowe brak sił

nie mogłem wogole uprawiac sportu bo on sie przyczyniał do tego ze byłem jeszcze

czesciej chory szybko opadałem ze sił nawet po przebiegnieciu małego dystansu czułem

sie seeny i ciagle przemeczony. wszystko doprowadzało do tego ze pozniej Przestałem

sie wysypiac cału dzien byłem senny to odbijało sie jeszcze bardziej na moim

samopoczuciu przestałem juz wogole myslec i funkcjonowac nie dawałęm sobie radu w

szkole i w zyciu. ciagle załamania przeto ze nikt mi nie umiał pomoc .Pozniej doszedł

kolejny objaw zaczoł mi sztywniec kark ciezko mi było wyprostowc głowe i isc w pozycji

prostej do tgo zaburzenia rownowagi zwiazane z tym sztywnieciem karku .Do tego braki

chwilowe orientacji jak bym nie był soba jak bym nie wiedzial gdzie jestem i kim

jestem chodz doskonale wiem. Do tego czuje jakbym sie urywał sie od rzeczywistosci

ciagła sennosc trwajaca latami placzacy sie jezyk to wszystko doprowadziło do tego ze

ta sennosc była taka silna przez kilka dnia ze poczułem sie zle cos jak miał zemdlec

oblał mnie pot to był na ciele sztywniał mi kark zaburzenie rownowagi chodziłem jak

pijany kołysało mna na boki miałem zaburzenie czucia ciała miałem miesnie mi drrzały

zaburzenie przeyku gardła podczas picia myslałem ze sie udusze ciagle sztywniejacy

kark ledwo dochodziłem przytomny do lekarza objawy zaczeły sie od obudzenia sie rano

poczułem sie jakby moj mozg był niedotleniony tak nagle bez stresu.w ciagu tego miałem

wykonane badanie tk na ktorym nic nie wyszło i badanie krwi kazali mi brac przez jakis

czas tabletki o nazwie oxazepan lecz nic nie pomagało czułem sie po nich ogłuszony

byłomi wszystko obojetne moj stan sie ciagle pogarszał.Pożniej z kolei poszłem do lasu

na grzyby a jeszcze dzien wczesniej doszło do kontaku sexualnego z osoba jak sie

dowiedziałem potem ze ta osoba moze byc zarazona jakas choroba weneryczna i po

tych dwoch sytuacjach od tego czasu zaczeły mi sie pojawiac dziwne objawy najpierw

opadłem ze sił pozniej zaczeło mnie swedziec całe ciało z kolei zaczeły bolec wezly

chłonne przez dwa dni pozniej doszła goraczka straszny bol w krzyzach i miesniach nie

umiałem wstac z łozka bez objaw ze strony gardła i seenosc nadwrazlwosc na swiatło

rozdraznienie czasami uczcuie leku były to objawy grypopodobne .Z kolei zaczła mi sie

pojawiac wysypka na nadgarstku lewym była przez kilka dni zaczeły mi dretwiec palce u

lewej reki zaczołem sie robic nadpobudliwy ruchowo i emocjonalnie nie umiałem

usiedziec na miejscu fatalne sampoczucie mam uczcuie odrealnienia powtarzało sie to

czesto do tego sie strasznie pociłem czułem sie rozbity emocjonalnie wachania nastroj

miałem splatanie mysli bolały mnie zdrowe zeby bol był do niewytrzymania dreszcze

.Pozniej dochodziły kolejne obajwy straszliwy bol najpraswdopodobniej oklicacha

watroby nie mogłem sie schylic tygodniami . z kolei Ktoregos dnia poczułem sie jak by

moj mozg przetał funkcjonowac jak był nie obecny w swiecie podczas jazdy autobusem

jakby zupełnie gdzies sie ulotnił jak by by uczcuie pustki czułem sie zamurowany nie

umiałem ze siebie wydusic jednego słowa oblał mnie pot na plecach zupełnie nie

wiedziałem co sie zemna dzieje czułem sie zdezorientowany brak reakcji na toczenie w

ktorym byłem czułem sie fatalnie. do tego dochodzil kolejny objaw sciskało mnie w

gardle i brzuchu ciezkomi było odychac . czasami do tego cała noc nie umie zagrzac

zagrzac nogow sa lodowate do tego zaburzenia w czasie problemy w liczenie obajwy

krotka pamiec zapominam co mam kupic np w sklepie krotka pamiec ciagłe uczcuie

swedzenia na plecach i uchu jak by mi cos chodziło czuje sie jak by ktos wysał zemnie

resztki zycia kazdego dnia mecze sie ze soba. Do tego nietolerancja na alkohol po

malej ilosci dretwieij mi głowa nawet zdarzyło sie drzenie miesni miałem uczcuie rano

jak by miał wielko dziure w głowie zamaist mozgo. czuje sie jak by cos zmienilo moja

psychike jak bym stał sie inteligentnijeszy taki lepszy wszytsko bardziej odwazny nie

czuł strachu strachu przed nikim przed niczym .pozniej z kolei zaczolem miec straszne

bole w okolicach z tylu głowy i z przodu mam uczucie jak by mi miała zaraz

eksplodowaac czaszka szybki puls uczucie samku i zapaczu krwi w ustach.ciagłe

zmeczenie po jedzeniu sennosc ciagle czasami chwilowe nirowne uderzenia serce

ciagle mi sie chce pic ogolnie fatalne sampoczucie do tego mrowieje mi ciagle prawa

strona twarzy podejrzewam ze mam boleriozeny lub zarazilem sie jakas choroba

weneryczna lub mama za niski cukier lub skaczacy lub jest to robakow itd ktore

wpływaja na mnie i moja psychike lub to jest cos innego.prosze o jakos pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość FIsqOmknvkWcFvkuAk

Jak chyba każda kobieta nie rszuam się z z domu bez tuszu:) Moim faworytem od paru miesiecy jest Maybelline Colossal Volume.Drugi kosmetyk to rf3ż/brązer! nie wyobrażam sobie wyjścia bezs muśniecia pędzelkiem po moich policzkach;)Tu moim faworytem jest elfa Contouring Blush;)I 3 ulubionym kosmetykiem jest puder maskujący ELF High Definition Powder;)Pozdrawiam Karolinamigda12@onet.eu

Odnośnik do komentarza

Fajnie tylko nie na temat a mnie to nadal dokucza morze zle napisałem że się kurczy prostata ,
chodziło mi o to że mam jakieś jakby skurcze czy coś takiego ogólnie czuję je jakby w prostacie i okolicach podbrzusza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...