Skocz do zawartości
Forum

Temperatura w pochwie a planowanie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie proszę o pomoc
chociaż mam 37 lat i dwie wspaniałe córki to przyznać się muszę, że kompletnie się nie znam na temperaturach i dniach płodnych.Z mężem chcemy mieć jeszcze jedno dzieciątko i teraz dopiero się zastanawiam jak to zrobić żeby już było, a próby nie przynoszą rezultatów.
przed ostatnią @ miałam 8.XI.2012 a ostatnią 11.XII.2012 do zbliżenia doszło 23,24,25,27 XII temperatura w pochwie 25.XII 36,91 26.XII. 35,54 27.XII 36,64 29.XII 36,93 i tu moje pytanie czy jestem może w ciąży czy raczej się nie udało
pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

W metodzie objawowo-termicznej bardzo pomocne są komputery cyklu - ja używam Cyclotestu. Wyznacza dni płodne i niepłodne na podstawie pomiarów temperatury - sam ją interpretuje :) W dniu spodziewanej miesiączki zrób po prostu test

Odnośnik do komentarza

Witam!
We wczesnej ciąży może występować podwyższona temperatura ciała. Nie jest to jednak regułą. Bardziej wiarygodną metodą oceny tego czy jest Pani w ciąży będzie wykonanie testu ciążowego po 14. dniach od ostatniego stosunku. Inną metodą może być badanie poziomu beta-HCG we krwi. W przypadku trudności w określeniu terminu owulacji warto zakupić w aptece testy owulacyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...