Skocz do zawartości
Forum

Czy to trądzik różowaty?


Gość Ijaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cerę naczynkową, ale mało poszerzonych naczynek, prawie ich nie widać. Zaczęło się od brania tabletek antykoncepcyjnych, które odstawiłam. Od kiedy pamiętam miałam problem z rumienieniem się i bladą cerę, w liceum często na twarzy uderzenia gorąca. Potem bardzo zadbałam o swoją cerę, co zaowocowalo śliczną, gładką buzią. Poza tym, że cerę mam naczynkową, to również jest ona mieszana i do tego skłonna do podrażnień. Przez lata unikałam słońca, jednak we wrześniu zaczęłam chodzić na solarium, na poczatku często, teraz rzadko. Nie zauważyłam jakoś specjalnie, żeby po solarium mocniej pękały mi naczynka. Miałam przerwę ponad 2tygodniową gdy na czole pojawiły mi się drobne krosteczki, które swędziały. teraz mam takie drobne czerwone krosteczki na policzkach i brodzie. Nie swędzą tylko brzydko wyglądają. Mam tłustą cerę w strefie T. Na twarz używam samoopalacza, bo wolno mi się opala. Czy te krostki pojawiły się przez samoopalacz, bo zatyka pory czy coś czy to może być trądzik różowaty? Nie mam żadnych dziwnych narośli, mam bez samoopalacza lekko różowe policzki i nos, ale nie na tyle, żeby wyglądało to na trądzik różowaty, który widziałam grafice w googlach. Proszę o szybką odpowiedź, bo boję się, że po różowatym mogą mi powstać blizny potrądzikowe, bo teraz mam ładną cerę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...