Skocz do zawartości
Forum

Ewentualne problemy z płodności przy torbieli a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałam zapytać czy doktor może na moją prośbę powiedzieć mojemu partnerowi, że jeśli mam torbiele to po tym jak będę brać tabletki to najlepiej byloby zajść w ciążę, bo nie wiadomo czy w przyszlości nie pojawia sie problemy z plodnością. Bardzo by mi na tym zależało żeby chciał mieć dzidzia ale nie że ja zaplanuje ale żeby on też był świadomy ale jakos tak to delikatnie przyspieszyc, chciałabym jak najszybciej miec dzidzia i nie wiem kiedy by to było możliwe. czy lekarz może zrobić cos takiego na moja prośbe?

Odnośnik do komentarza

no wlanie nie chce zeby to wygladalo na to ze chce go na dziecko zlapac i temu chcialabym zeby byl w pelni swiadomy tego ze jesli nie teraz to kiedys moze byc ciezko. I chcialabym zeby powiedzial mu to lekarz zeby nie bylo ze to tylko i wyłącznie moja fanaberia bo tak nie jest. chcialabym to przyspieszyc zeby nie bac sie ze kiedys bedzie cos zle. moja kolezanka miala bardzo podobna sytuacje i lekarz powiedzial jej ze do 25 roku zycia najlepiej i nie powinno byc wiekszych problemow. tylko ze w chwili obecnej ma ledwo ponad 20 i praktycznie pewne ze dzieci miec nie bedzie. tylko ze ona miala wtedy lat 17 i napewno nikt jej nie polecal ciazy wiadomo dlaczego. ale lekarz jej mowil spokojnie spokojnie a jak sie okazalo wcale juz tak nie jest...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości uzyskania pełnych informacji o Pani stanie zdrowia i opisanych torbielach. Proszę bowiem pamiętać, że nie wszystkie torbiele mają wpływ na płodność. Jeśli zatem chce Pani, by Pani partner dowiedział się prawdy o Pani schorzeniu i potencjalnym ryzyku zaburzeń płodności w przyszłości, proszę razem z partnerem pójść na wizytę do lekarza prowadzącego leczenie - ginekologa. Na pewno udzieli on kompetentnych informacji Pani partnerowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...