Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i żółte upławy


Gość Z problemami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Z problemami

Od 4 miesięcy nie ma okresu. Mam za to żółte upławy, często bardzo gęste, o nieprzyjemnym zapachu. U ginekologa byłam 5 miesięcy temu i niby było wszystko okej. Z nieregularnym okresem mam problem od dawna. Pomóżcie! :)

Odnośnik do komentarza
Gość zosia samosia

Też uważam że to może być infekcja, szczególnie jak śluz ma nieprzyjemny zapach. Bardzo długo zwlekasz, ja na twoim miejscu wcześniej poszłabym do lekarza skoro od czterech miesięcy męczysz się z takimi upławami. Zrób test z moczu, żeby wykluczyć ciąże, zacznij stosować jakiś probiotyk dopochwowy np. invag, ja go zawsze podczas niepokojących upławów stosuję, żeby wzmocnić naturalną mikroflorę pochwy. Jeżeli masz problemy z nieregularną miesiączką to zrób badania hormonalne, może w tym tkwi przyczyna.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zdecydowanie powinna skonsultować się Pani z lekarzem ginekologiem - zarówno ze względu na brak miesiączki jak i ze względu na upławy. Brak miesiączki oraz opisana nieregularność mogą mieć wiele przyczyn (zaburzenia hormonalne, anemia, choroby tarczycy, schorzenia ogólnoustrojowe), przy czym najpierw proszę wykonać test ciążowy, by wykluczyć ciążę. A propos upławów to najprawdopodobniej jest to objaw infekcji - wskazane jest zatem leczenie przyczynowe. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...