Skocz do zawartości
Forum

Brzydko pachnący śluz z pochwy


Gość Aneta22

Rekomendowane odpowiedzi

to zapewne jakaś infekcja, nie zaniedbuj problemu i idź do lekarza żeby później nie mieć problemów, powinien zrobić posiew i dobrac odpowiednie leki, do tego czasu możesz zastosować bakterie kwasu mlekowego dopochwowo, ja zawsze stosuję invag działa miejscowo i dlatego szybko przynosi ulgę

Odnośnik do komentarza
Gość dejnikes

Pewnie to infekcja grzybicza albo bakteryjna - tak jak napisała koleżanka idź do ginekologa, który powinien wykonać ci wymaz i posiew z pochwy (możliwe, że tego nie zrobi, tylko od razu zastosuje leczenie) - tymczasem probiotyki ginekologiczne to bardzo dobre rozwiązanie bo pomogą ci jakoś z tymi upławami do czasu wizyty - też nie raz stsowałam invag, który bardzo mi pomagał - probiotyki stsouje się także po leczeniu w celu odbudowy mikroflory pochwy aby infekcje nie wracały.

Odnośnik do komentarza
Gość milka777

Nie ma na co czekać, jak najszybciej idź do lekarza i poproś o skierowanie na wymaz z pochwy, nieprzyjemny zapach upławów świadczy o infekcji. Przy infekcjach intymnych warto również zrobić wymaz z odbytu, ponieważ często dochodzi do samozakażenia sfer intymnych właśnie bakteriami z odbytu. Tak jak dziewczyny piszą probiotyk to bardzo dobry pomysł, ja akurat przy takich problemach stosuję doustnie provag, ponieważ ochrania on równocześnie pochwę i pęcherz moczowy przed patogenami. Bakterie mlekowe w jego składzie pochodzą od Polek, dlatego bardzo skutecznie i długotrwale kolonizuję cały układ moczowo-płciowy. Dodatkowo stosuj płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym i zakładaj tylko bawełnianą, miękką bieliznę.

Odnośnik do komentarza
Gość probiotyki jestem za

muzyka - ja też stosuję probiotyki i bardzo mi pomagają, czytałam w necie że pochodzenie bakterii mlekowych ma znaczenie - warto jest to wiedzieć. A clotrimazol nigdy mi nie pomagał, tantum rosa ujdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...