Skocz do zawartości
Forum

Mroczki przed oczami i drętwienie rąk


TeamUSA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 14 lat.
Mój problem polega na:
Od paru lat trenuję koszykówkę, kiedyś było to mniej intensywne. Natomiast od początku obecnego roku szkolnego przeniosłem się do szkoły i klasy sportowej w zupełnie innym mieście. Jak dotychczas... nosiłem okulary (w jednym oku mam 0,75, a w drugim 0,5). Moja wada polega na krótkowzroczności. Jednakże problem polega na czymś zupełnie innym. W połowie września, po bardzo intensywnych treningach (5 razy w tygodniu) + dojazdy autobusem lub pociągiem 2x 20 km. miałem bardzo przykre zdarzenie. Mianowicie dostałem drwienia prawej ręki oraz widziałem za mgłą... tak, że mi to przeszkadzało. Ale to sprawy neurologiczne. Mi chodzi o to, że bardzo wystraszyłem się tego całego zdarzenia, z powrotem przeniosłem się do szkoły w mieście, którym mieszkam. Do tego wykryli mi wadę serca (nie jest potwierdzona, badanie będę miał na początku roku 2013). Odbiło to się na mojej psychice... moi rodzice jak i psycholog uświadamiają mi, że mogę sobie wynajdywać choroby jakich nie mam i co było przyczyną zdarzenia, do którego doszło w nowej szkole, podczas meczu koszykówki. Raz skupiłem się na rękach... teraz padło na oczy. Od miesiąca widzę muszki (mroczki, męty) przed oczami... + do tego nie wiem czy przed całym tym przykrym zdarzeniem widziałem tak samego jak dotychczas. Po ciemku źle widzę, tak jakby chropowate kropki na jasnych kolorach (nie potrafię inaczej tego wytłumaczyć)... ale te chropowate, to w dzień. W nocy jest tego pełno. Martwię się i nie wiem co mam robić. Pole widzenia miałem robione w czerwcu, było idealne. Nie wiem co się dzieje i czy to ja sobie wynajduję choroby, których nie mam ze względu na tamto zdarzenie (szukam jego przyczyny)... czy co, ehh. Proszę o szybką odpowiedź..

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mój kolega prosił, abym zamieścił tutaj dla niego pytanie z owym tytułem. Robi to od 5 kl. szkoły podstawowej, teraz jest w drugiej gimnazjum. Szybko dorasta, miał ostatnio parę przejść w życiu (różne nieprzyjemne zdarzenia neurologiczne). Zamieszczam tutaj pytanie:
Czy od masturbacji może pogorszyć się wzrok i czy coś może z tego wyniknąć? Koledze pogorszył się ten wzrok po zdarzeniu neurologicznym. Nie wie... dlaczego. Proszę o odpowiedź na pytanie jak w tytule.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...