Skocz do zawartości
Forum

Niepewność co do związku z partnerem


Gość Ona 30

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem od czterech miesięcy, wszystko układało się świetnie, traktuje mnie jak kogoś na kim mu naprawde zależy, robi wszystko to na co ja mam ochote i dostosowuje się do mnie, nie zawiódł mnie, szanuje mnie i dba o mnie, chce abym zawsze była zadowolona. Wszystko wskazuje na to ze coś do mnie czuje i że nie powinnam bac się zaangażowac w ten związek, z tym że ostatnio poczułam ze czegoś mi brakuje, niby jest fajnie, ale brakowało mi pewności bo chciałam usłyszec co o do mnie czuje. I odpowiedział. Powiedział że jeśli chce usłyszec ze mnie kocha to tego nie usłysze bo on tego nie wie. Czy mam myślec ze jest ze mną bo jest mu tak wygodnie? Dodam, ze kilka tygodni temu zamieszkaliśmy razem. Byc moze dla niego to tylko zabawa, jest fajnie, ale nic poza tym? Po co to wszystko robi? Nie wiem co robic, odsunęłam się od niego bo poczułam się poniżona. To chyba normalne ze z czasem trwania związku chcę oczekiwac czegoś więcej niż " nie wiem czy cię kocham". Co mam o tym myślec?

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak długo się znaliście przed podjęciem decyzji aby być razem, a to by wiele podpowiedziało. jeśli znaliście się krótko, to po 4 miesiącach nie wiem czy można od kogoś oczekiwać zapewnień o miłości, bez względu na to, czy się z kimś zamieszkało, czy nie. swoją drogą bardzo odważny, i jak dla mnie zbyt szybki krok z tym, aby ze sobą zamieszkać. jeśli zastanawiasz się, czy to tylko zabawa, to tym bardziej wskazuje na to, że to było zbyt szybko. sama widzisz, jak się teraz czujesz.
aby Ci pomóc z podjęciem decyzji, powiem Ci tak: czy jesteś w stanie dzielić życie z kimś, kto nie wie czy Cię kocha, czy chce być z Tobą zawsze, co do kogo nie masz pewności czy zaraz Cię nie zostawi? wcale nie musisz z nim zrywać, ale dobrym krokiem moim zdaniem byłoby zmienić miejsce zamieszkania. możecie być ze sobą, ale wszystko po kolei, nie na raz, bo cały wasz związek wypali się zanim dobrze zapłonie.

Odnośnik do komentarza

Witaj
Zapewne rozmawialiście razem przed decyzją o wspólnym zamieszkaniu,po części wymieniliście swoje priorytety,chociażby jak razem widzicie swoją przyszłość coś co was zbliżyło podejmując taką odpowiedzialną kwestie jak stworzenie wspólnej oazy bezpieczeństwa zamieszkując z sobą,możliwe ze padła deklaracja typu nie wyobrażam sobie bez ciebie u boku,to podobnież pochodna słów Kocham lecz słusznie zauważył Jacek,nieraz facet potrzebuje dłuższej adaptacji do wypowiedzenia tych słów niż kobieta,lecz to nie znaczy że mu nie zależy na tobie,z opisu wygląda na wyjątkowego faceta,czasem trzeba odrobinę czasu w takiej sytuacji oraz unormowania się do wcześniejszych deklaracji oraz zaistniałych emocji,pomoże wspólna rozmowa lecz i zdrowy dystans a zapewne przyjemnie będzie usłyszeć od faceta te słowa niewymuszone,lecz z własnej woli wypowiedziane a zwrócić uwagę i delektować się czułością faceta dając mu czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...