Skocz do zawartości
Forum

On chce związku bez uczuć


Gość Klaudia11130

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia11130

Witam serdecznie. Mam 30 lat i faceta młodszego o 5 lat. Po miesiącu znajomości zamieszkaliśmy razem ponieważ była to jedyna możliwośc aby byc razem (pobyt za granicą). Od początku mówi ze mu na mnie zależy i zawsze to okazuje, wszystko co robi podporządkowuje do mnie, chce byc ze mną, mieszkac ze mną i czuję że naprawdę mu zależy. Problem polega na tym, że powiedział, że nie wie czy mnie kocha. Mam doświadczenie z facetami i wiem ze takie słowa oznaczają że nic do mnie nie czuje, co więc mam myślec i co zrobic, bo jak narazie czuję się lekko upokorzona i chyba powinnam się wyprowadzic, chociaż nie wiem czy to nie zepsuje wszystkiego na starcie. Z góry dziękuję za porady.

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia11130

Jego poprzednie dziewczyny do tej pory się za nim uganiają, ostatnią traktował jak obiekt seksualny a ona bardzo się narzucała, ale wiem że jestem zupełnie inna niż moje poprzedniczki. On prowadził dotąd inne życie i obracał się w innym towarzystwie, w którym nie brakowało np. narkotyków. Dla mnie zostawił to wszystko i wszystko wskazuje na to że mu zależy, zresztą sam to mówi, ale mówic mi " nie wiem czy cię kocham" to normalne?

Odnośnik do komentarza

Niektóre dziewczyny, prowokują takie sytuacje, że nie wypada facetowi nie zrobić seksu, potem powinienem, taka panią kochać, a moim zdaniem, nie powinny dążyć do zbliżenia, gdy nie wiedza, że facet co do nich czuje, a seks  wynika, tylko z tego, bo uznał, że w tej sytuacji, musi tak być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...