Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od kokainy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam problem z chłopakiem, który nadużywa narkotyków a dokładnie kokainy. Sam mi się do tego przyznał a późnej oczywiście za wszystko mnie obwinił. Nie wiem co mam teraz robić, ogólnie od kilku tygodni nie jesteśmy już razem jednak wiem, że on cały czas bierze i przebywa w otoczeniu ludzi, którzy mu w ty pomagają. Proszę mi powiedzieć co powinnam zrobić czy powinnam porozmawiać z jego rodzicami i uświadomić ich o tym problemie czy zostawić go i pozwolić aby sam zdecydował o swoim życiu. To jest dorosły mężczyzna ma 35 lat . Boję się, że jak go teraz zostawię to sobie coś zrobi albo tak się stoczy, że już nikt nie będzie w stanie go uratować a tego bym sobie nie wybaczyła. Proszę o radę..
Pozdrawiam KASIA

Odnośnik do komentarza
Gość Uzależnienie

Dzisiaj się z nim widziałam według mnie coś brał był bardzo nerwowy nie potrafił mi spojrzeć w oczy. Powiedział, że szukał ośrodka bardzo mnie tym zaskoczył ale dodał, ze nie stać go teraz finansowo. Nie wiem co ma zrobić bardzo źle wygląda do tego mówi, że jak nie bierze to puchnie mu całe ciało. Jestem załamana bo nie wiem jak mam mu pomóc.:-(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...