Skocz do zawartości
Forum

Mocno zaczerwieniona i sucha skóra wokół penisa


anoniim12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od 2 miesięcy mam wokół penisa zaczerwienienie z czego robi się taka sucha skóra. Mało tego na czubku penisa i trochę niżej tez mam takie zaczerwienienie. Od kilku dni stosuje maść przeciw grzybiczą już sam nie wiem ale chyba trochę pomogło. To zaczerwienienie jest ciemniejsze w niektórych miejscach i tak jakby ta skóra była grubsza. Co to może być i od czego mogę to mieć?

monthly_2012_11/problem_341.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika783

Więc ta masc ci nie pomoże. Musisz iśc do lekarza tego waszego od tych spraw i opisac mu co do szczegoł bo to też miał mój były i przepisze ci takie tabletki i taką zółtą albo niebieska maśc a zobaczysz po 1 tygodniu ci przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiekk88

mam masc Pimafucort i Clotrimazolum zadna nie pomaga lekarz mi je przepisal a nastepna wizytem mam dopiero za 2 tygodnie objawy sa takie ze jest masakra nie swedzi ale sa miejsca czerwone a pod zoledziem tak jak by ranka bo je sie bo czytalem o tym ze to jest niebezpieczne choruje na ta chorobe juz dawno z powodu takiego ze jestem za granica na forum pisali ze nawed moge byc bezplodny co mam robic POMOCY

Odnośnik do komentarza
Gość Ja postury
W dniu 9.11.2012 o 13:43, anoniim12 napisał:

Witam.
Od 2 miesięcy mam wokół penisa zaczerwienienie z czego robi się taka sucha skóra. Mało tego na czubku penisa i trochę niżej tez mam takie zaczerwienienie. Od kilku dni stosuje maść przeciw grzybiczą już sam nie wiem ale chyba trochę pomogło. To zaczerwienienie jest ciemniejsze w niektórych miejscach i tak jakby ta skóra była grubsza. Co to może być i od czego mogę to mieć?

monthly_2012_11/problem_341.jpg

Jaka ta Maść ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...