Skocz do zawartości
Forum

Węglowodany przy odchudzaniu


Gość siara_nh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam problem ze zrzuceniem wagi , ćwiczę regularnie rok na siłowni - ostatnio wziąłem się za dietę - wyczytałem na forach kulturystycznych że trzeba wykluczyć jak najwięcej węglowodanów za to podnieść ilość biała i dobrych tłuszczy,
próbowałem tak przez chwile - co jakiś czas- ale mi nie wyszło - mam większą ochotę na słodycze i wydaje mi się prze zaczynam tyć, właściwie to nie jest duża jak na chłopa
mam 173cm , waga 79 i 25lat .

moje meni składało się wcześniej głównie w ciągu dnia jadłem chleb z wędliną i pomidorem a obiady głównie kurczak z ryżem i warzywami pod różną postacią

jak zacząłem jeść więcej jajek , mięsa , ogólnie nabiału wydaje mi się że zaczynam tyć - czy to możliwe?

tak się zastanawiam czy to dlatego że moje wcześniejsze meni miało mniej kalori, a teraz jem ich więcej ?
na forach wszędzie czytam że jak najmniej węglowodanów bo nie schudnę - on natłoku - sprzecznych informacji boli mnie już głowa
nie wiem czy nie wrócić do wcześniejszego meni - wydaje mi się ze ważyłem trchę mniej i nie miałem napadów na słodycze

proszę o pomoc
pozdrawiam
Darek

Odnośnik do komentarza
Gość pablo kulturysta

jak nie chcesz pogubić mięśni to węglany tak po 100gr musisz jeść do każdego posiłku możesz ten ostatni posiłek przed snem zjeść bez węgli ale do mięsa trzeba dodać tłuszcze jakiś olej najlepiej lniany żeby to mięso przerobić do tego brokuły albo pomidora a jak chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej to trzeba po treningu robić areoby co najmniej 3razy w tygodniu po 40min wtedy będzie metabolizm podkręcony i oczywiście odpowiedni trening siłowy korzystaj z takich produktów jak ryz brązowy kasza gryczana i jaglana płatki owsiane i jęczmienne chleb razowy żytni piersi z indyka kurczaka wołowina ryby i dobre oleje lniany z wiesiołka oliwa z oliwek orzechy włoskie i dużo warzyw i do roboty powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...