Skocz do zawartości
Forum

Obrzydzenie na myśl o pierwszym razie i porodzie


Gość zagubiona 16

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam 21 lat w sumie to juz 22 ale to nie ważne. moje koleżanki mają już za sobą kilkanaście zwiazków w tym te jak określane ,, mój pierwszy raz'' . Nie raz słyszałam opowiadania jak to jest, jednak mnie to strasznie brzydzi i jakoś nie mogę sobie tego wyobrazic. wiem to dziwne bo wkraczam w dorosłość , marzą mi sie dzieci rodzinka itd. a mimo to nie moge sie przełamać ani na myśl tego ,, pierwszego razu'' ani na myśl o porodzie. Boje że nigdy sie nie przełamie i będę skazana na samotność. Bo jaki mężczyzna wytrzyma z taką dziewczyną jak ja?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jeszcze nie dojrzałaś do pierwszego razu i z tego to wynika. Może też tak się dziać u kobiet, które były np. molestowane w dziecińtwie lub pochodzą z dysfunkcyjnej rodziny. Nie myśl o seksie jako o czymś złym, najlepiej o tym w ogóle nie mysl aby ie rodzic tych negatywnych mysli. Sądzę, że z czasem się to zmieni, jeśli Cię to niepokoi porozmawiaj z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe, że w jakis sposób zakodowałas sobie seks jako cos zlego i dlatego tak sie dzieje, np u dziewczyn które są z domów gdzie seks był czyms złym, grzeszcznym i niemoralnym.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Tak jak napisała Tarja mogą być dwie przyczyny Twojej niechęci do seksu. Pierwsza - brak mężczyzny, który dałby Ci poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Druga - zbyt rygorystyczne podejście do seksualności.
Jeśli pierwsza przyczyna jest prawdziwa w Twoim przypadku - nie śpiesz się z podjęciem decyzji o współżyciu. Jeśli druga - to tak jak napisała Przedmówczyni - postaraj się zmienić postawę do seksu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...