Skocz do zawartości
Forum

Zapominanie słów


Gość Zooska

Rekomendowane odpowiedzi

CZEsć,
Mam na imię Zuza i od września mam problemy z mową. Dokładnie zapominam słów. Rozmawiam z kimś, mówię i nagle bach nie pamiętam jakie jest określenie danej rzeczy. Czasem sa to wyszukane słowa a czasem całkiem podstawowe. Biorę magnez i taki tabletki z miłorzębem ale jakoś nie pomogły.

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak samo tylko myślałam że inni nie maja z tym problemu, i nigdy o tym nikomu nie mówiłam. Mam tak że zapominam podstawowych określeń, nie pamiętam np. jak ma na imię moja siostra, mój piesek, nie mówiąc juz o nazwach sprzetu nr toster, termometr. Nie potrafię złożyć zdania. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Kilka lat temu miałam wypadek , trafiłam ze wstrząsem mózgu do szpitala,ale nie mam pojęcia czy to może być następstwo tego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zuza - jak długo już trwa u Ciebie to zapominanie? Może ono być spowodowane między innymi przemęczeniem lub stresem. Warto, żebyś wykonała podstawowe badania (morfologia, mocz). Jeśli one nic nie wykażą skonsultuj się z neurologiem.

OKI2 - to, o czym piszesz może być spowodowane wypadkiem. Dlatego moim zdaniem konieczna jest wizyta u neurologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...